تبلیغات
فیلم ترس

فیلم ممنوعه

سینمای وحشت و لذت ترسیدن با فیلیمو

شانس

تبلیغات
بازی زولا

Zula-banner-ads

بازی زولا یک بازی اکشن اول شخص آنلاین است که بازیکنان با ثبت نام و فعال سازی اکانت خود می توانند آن را به صورت رایگان دانلود و بازی کنند

Zola-signup_ads

دانلود نرم افزار Adobe DNG Converter v10.5 – Win/Mac

به روز رسانی :

در تاریخ 1397/5/31 نسخه جدید Adobe DNG Converter v10.5 اضافه شد.

Adobe DNG Converter امروزه فرمت RAW در بین اهالی عکس و تصویر جایگاه ویژه ای پیدا کرده است. این فرمت در مقایسه با فرمت های TIFF و JPEG‌ دارای قابلیت های بسیاری می باشد که از جمله آنها انعطاف بیشتر، امکان کنترل آسان تر و کیفیت بالای آن می باشد. اما استفاده از این فرمت مشکلات بسیار زیادی دارد. هر دوربین فایل  RAW مخصوص به خود را تولید می کند که نرم افزار مخصوص همان دوربین از آن پشتیبانی می کند و یا نرم افزارهای موجود در بازار باید از مدل دوربین مورد نظر پشتیبانی کنند! همچنین کد گشایی نرم افزارها ممکن است با نرم افزار مخصوص دوربین متفاوت باشد و نتایج یکسانی ارائه نکنند. همه این مشکلات توسط فرمت DNG برطرف شده است. نرم افزار Adobe DNG Converter یک ابزار بسیار قدرتمند جهت تبدیل تصاویر خام دوربین ها به فرمت DNG می باشد.

سایر مشخصات : نرم افزار Adobe DNG Converter با تبدیل فرمت تصاویر باعث می شود که کلیه عکس ها به یک فرمت استاندارد دست پیدا کنند و همچنین حجم کمتری نسبت به سایر فایل های خام اشغال کنند. با استفاده از این فرمت قادرید تا تغییرات ایجاد شده روی تصاویر را ذخیره کنید و حتی آنها را بازگردانید. نرم افزار Adobe DNG Converter دارای محیط گرافیکی ساده می باشد که با انجام کار به صورت مرحله ای کار را برای همه طیف کاربران ساده کرده است. به اضافه اینکه می توانید تصاویر را به صورت گروهی و دسته ای تبدیل فرمت کنید و برای نام گذاری آنها الگو تعریف کنید تا به صورت خودکار کلیه تصاویر با نام های مورد نظر ذخیره شوند.

Adobe.DNG.Converter.center

ویژگی های نرم افزار Adobe DNG Converter :

– کاربری ساده و محیطی گرافیکی

– پشتیبانی از تصاویر خام اکثر دوربین ها

– قابلیت تغییر فرمت به صورت دسته جمعی

– سرعت بالای عملیات

– حجم کم تصاویر ذخیره شده

Adobe DNG Converter

خرید آنلاین
شما می توانید این محصول را سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید
یک دی وی دی
9000 تومان
خرید پستی نرم افزار Adobe DNG Converter
خرید
لینک دانلود