تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

دانلود نرم افزار Athentech Perfectly Clear Complete v3.7.0.1555 – Win

به روز رسانی :

در تاریخ 1398/02/14نسخه جدید Athentech Perfectly Clear Complete v3.7.0.1555 اضافه شد.

Athentech Perfectly Clear Complete نرم افزار Athentech Perfectly Clear Complete یک پلاگین با قابلیت های بسیار و توانمندی های فراوان برای ویرایش و زیبا سازی تصاویر و روتوش عکس ها در فتوشاپ می باشد که ارائه شده است. با استفاده از این پلاگین می توانید تنها با یک کلیک کارهای شناسایی ایرادهای تصویر را به نرم افزار واگذار کنید تا یک خروجی مطلوب و با کیفیت و رضایت بخش دریافت کنید. این پلاگین به راحتی انواع مشکلات تصویر از قبیل تنظیم نبودن نور یا روشنایی بیش از حد، تاریک بودن یا کدر بودن تصویر، وضوح رنگ ها، شفافیت تصویر را شناسایی می کند و آنها را به بهترین حالت تغییر می دهد تا یک تصویر با کیفیت و زیبا دریافت کنید. البته همه تنظیمات را کاربر می تواند به صورت دستی انجام دهد تا به سلیقه خود پارامترهای مورد نظر این پلاگین را تغییر دهد. سازنده این پلاگین ادعا دارد که این ابزار حاصل 15 سال تجربه در زمینه ویرایش تصاویر می باشد!

سایر مشخصات : با استفاده از Athentech Perfectly Clear Complete قادرید به آسانی تصاویر چهره و پرتره را ویرایش کنید. با استفاده از این پلاگین می توانید قرمزی چشم را رفع کنید. اما فرق این پلاگین در این است که می توانید درشت کردن چشمها، افزایش سفیدی، حذف رگه‌های خونی، مشکی کردن مردمک چشم و بسیاری از کارهای دیگر که به راحتی در فتوشاپ امکان‌پذیر نیست و یا نیاز به تخصص بیشتری می باشد با این پلاگین ساده و راحت شده به طوری که افراد مبتدی هم قادرند همه این کارها را انجام دهند. این پلاگین در زمینه روتوش هم بسیار قدرتمند است. به طوری که می توانید برای صاف کردن پوست صورت و حذف چین‌وچروک‌ها، مشکی کردن رنگ مو و ابرو، قرمز کردن گونه‌ها، بافت دهی به صورت، حذف کک و مک و خالهای چهره، تغییر اندازه بینی، لب‌ها و سایر اجزای چهره و… را تنها با چند کلیک ساده انجام دهید.

Athentech.Perfectly.Clear.Complete.center

ویژگی های نرم افزار Athentech Perfectly Clear Complete :

– سادگی کار با نرم افزار

-محیط بسیار قویی

-سازگار با تمامی سیستم های تحت ویندوز

-ابزار بسیار قویی پلاگین طراحی و رتوش تصاویر

– نرم افزار کاربردی پلاگین طراحی و رتوش تصاویر

-انجام پلاگین طراحی و رتوش تصاویر با بیشترین سرعت و کمترین زمان

-حجم مناسب نسبت به دیگر ابزارها

-و ….

مشخصات نرم افزار Athentech Perfectly Clear Complete  :

پلتفرم   : PC / Laptop

زبان : انگلیسی

سال انتشار : 2018

شرکت سازنده :   Athentech

نوع نرم افزار :  ابزار پلاگین طراحی و رتوش تصاویر

نوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

Athentech Perfectly Clear Complete v3.7.0.1555

Perfectly Clear Plugin is an assistant for Photoshop designed to automatically perform image corrections. Why lose time manually correcting the imperfections in your pictures? This graphic plugin can perform it a lot faster and better. Using 10 patented corrections, it manages to achieve one-click corrections for your phoos. With Perfectly Clear, you’ll get results faster so you can spend more time behind the camera and less time in front of the computer. Take advantage of intelligent image analysis to find and fix numerous camera flaws automatically. Plus, you can quickly add your favorite finishing touch with our stylized LOOKs. Our presets are just the starting point. Easily apply only the adjustments you need for the perfect image. Use our powerful sharpening and noise reduction, which goes beyond what other tools can do, to unlock a whole new image. Keep an eye on your color and exposure with a dynamic histogram that tracks exposure and color clipping. Every photographer is different, and so is Perfectly Clear. Our adaptive interface lets you hide tools you don’t need while you work, allowing you to focus on your image. Plus, you can make and manage your own presets, which intelligently adapt to each photo. Athentech Perfectly Clear Completeخرید آنلاین
شما می توانید این محصول را سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید
یک دی وی دی
9000 تومان
خرید پستی نرم افزار Athentech Perfectly Clear Complete
خرید
لینک دانلود