تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار DBSync for MS Access and MySQL v6.8.3 – Win

DBSync for MS Access and MySQL نرم افزاری کاربردی برای همگام سازی و انتقال داده ها بین دیتابیس های مای MySQL و Access است. DBSync برای Access و MySQL برای انتقال متقابل دیتابیس و هماهنگ سازی از MySQL / MariaDB، Percona به MS Access در نظر گرفته شده است. هماهنگ سازی پایگاه های داده شما را منطبق و به روز نگه می دارد. انتقال داده ها بین پایگاه های MySQL، MariaDB یا Percona در هر ترکیبی نیز امکان پذیر است. ترکیبی از درج هماهنگ سازی، به روز رسانی همگام سازی و روش های همگام سازی قطره اجازه می دهد تا شما را به انجام فرآیند آپلود داده ها و معکوس بی وقفه انجام دهید. حالت خط فرمان اجازه می دهد تا شغل های مهاجرت به صورت خودکار برنامه ریزی و برنامه ریزی شود.در حالی که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از نرم افزار های همگام سازی و انتقال داده ها بین دیتابیس های مای MySQL و Access افزوده می شود، تعداد نرم افزار های موجود در این زمینه هم روز به روز بیشتر می شود و شرکت های بسیاری سعی در ارائه نرم افزارهای جامعتر و کاملتری در زمینه همگام سازی و انتقال داده ها بین دیتابیس های مای MySQL و Access دارند. اگر شما هم جزو آن دسته از کاربرانی هستید که در حال کارکردن با همگام سازی و انتقال داده ها بین دیتابیس های مای MySQL و Access هستید نرم افزار DBSync for MS Access and MySQL ابزاری است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه همگام سازی و انتقال داده ها بین دیتابیس های مای MySQL و Access بر آورده سازید. نرم افزار DBSync for MS Access and MySQL تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. از ویژگی های اساسی نرم افزار DBSync for MS Access and MySQL می توان به سادگی کار، محیط بسیار قویی نرم افزار ، سازگاری با سلیقه های مختلف و برآورده کردن نیازهای شما اشاره کرد. اگر شما هم از کسانی هستید که با این نرم افزار کار می کنید، می توانید این آخرین ورژن این نرم افزار را به صورت رایگان و با کرک دائمی و لینک مستقیم دانلود کنید.

www.download.ir_App_DBSync for MS Access and MySQL center

ویژگی های نرم افزار DBSync for MS Access and MySQL :– سادگی کار با نرم افزار– قابلیت اتصال به MySQL Server 4.x / 5.x موجود در لینوکس، سولاریس، مک، ویندوز– ذخیره داده ها در یک MySQL Dump و اسکریپت PHP برای استخراج به پایگاه داده MySQL– پشتیبانی از جداول مرتبط (Linked table)– پشتیبانی از Amazon RDS MySQL DB Instance– پشتیبانی از MS Access Work Groups-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی همگام سازی و انتقال داده ها بین دیتابیس های مای MySQL و Access– نرم افزار کاربردی همگام سازی و انتقال داده ها بین دیتابیس های مای MySQL و Access-انجام همگام سازی و انتقال داده ها بین دیتابیس های مای MySQL و Access با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار DBSync for MS Access and MySQL  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019نوع نرم افزار :  ابزار همگام سازی و انتقال داده ها بین دیتابیس های مای MySQL و Accessنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

DBSync for MS Access and MySQL v6.8.3

DBSync for Access and MySQL is intended for cross database migration and synchronization from MySQL/ MariaDB, Percona to MS Access. Synchronization will keep your databases coherent and up-to-date. Moving data between MySQL, MariaDB or Percona databases in any combination is also possible. Setting up a migration process is transparent enough and easy to operate even for non-specialists. A lot of options allow setting up the process precisely to get the desired results. Combining Insert Synchronization, Update Synchronization and Drop Synchronization methods allows you to accomplish the process of data upload and mirroring flawlessly. Command line mode allows migration jobs to be scheded and automated.

لینک دانلود