تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود نرم افزار Itoo Forest Pack Pro v6.3.1 for 3DsMax 2020/2021 ویندوز

به روز رسانی :

1399/05/07 نسخه Itoo Forest Pack Pro v6.3.1 اضافه شد.

ForestPack

محبوب ترین پلاگین پراکندگی برای 3ds Max می باشد. این یک راه حل کامل برای ایجاد مناطق گسترده ای از اشیاء، از درختان و گیاهان به ساختمان ها، جمعیت ها، مصالح، پوشش زمین، سنگ ها و بیشتر فراهم می کند. اگر شما می توانید آن را مدل کنید، Forest Pack می تواند آن را پراکنده کند. استودیوهای بی شماری بر روی الگوریتم های تولید آزمایش Forest Pack و سایهدارهای بومی تکیه می کنند تا صحنه هایی را با تعداد بی شماری از اشیاء و چند ضلعی ها، بدون هیچ گونه فشار بر روی منابع کامپیوتر، ارائه دهند. شبیه سازی الگوهای توزیع طبیعی و استفاده بیشتر از دارایی های خود با استفاده از نقشه های پیشرفته و ابزارهای غیرمجاز، و یا تنظیم دقیق scatters خود را با کنترل دانه ای بر روی هر جنبه ای از افزونه.  Forest Pack یک نرم افزار قویی و کاربردی از محصولات شرکت Forest Pack است که در رده نرم افزار های پلاگین جنگل برای 3Ds Max قرار دارد و با دارا بودن حیطه گسترده ایی از امکانات و توانایی ها شما را در توسعه و بکار گیری این نرم افزار یاری می کند. این نرم افزار امروزه جزو رده های بسیار محبوب در زمینه پلاگین جنگل برای 3Ds Max است که با توجه به گستردگی استفاده کنندگان از نرم افزار های پلاگین جنگل برای 3Ds Max امروزه علاقه مندان به خوبی نرم افزار Forest Pack را می شناسند. این محصول کاربردی یکی از قوی ترین و بی شک بهترین نرم افزار های پلاگین جنگل برای 3Ds Max است که در حال حاضر در اینترنت و برای دانلود در دسترس است. نرم افزار Forest Pack با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی هایی همچون سادگی در محیط کار، رابط گرافیکی قویی و بسیاری دیگر خصوصیات که در پایین به آنها اشاره شده است، شما در زمینه پلاگین جنگل برای 3Ds Max همراهی خواهد کرد. نرم افزار Forest Pack تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای پلاگین جنگل برای 3Ds Max برای خود داشته باشید. این نرم افزار به شما کمک می کند که با کمترین دانش ممکن در زمینه پلاگین جنگل برای 3Ds Max و به سادگی تمامی آنچه را که نیاز دارید انجام داده و از کار کردن با آن لذت ببرید.

ویژگی های نرم افزار Forest Pack :

– سادگی کار با نرم افزار

– مدلسازی ساختمان های انبوه

– سرعت و کارایی بالا که در یک صحنه معمولی می تواند بیش از 100000 شیء چندوجهی را ایجاد نموده و با صرف چند دقیقه رندر آن ها را بگیرد

– پیش نمایش صحنه قبل از رندرینگ

– حالت نمایش Points-Cloud که در زمان پیش نمایش، امکان ویرایش و جابجایی آیتم ها را به صورت بلادرنگ را فراهم می کند

-محیط بسیار قویی

-ابزار بسیار قویی پلاگین جنگل برای 3Ds Max

– نرم افزار کاربردی پلاگین جنگل برای 3Ds Max

-انجام پلاگین جنگل برای 3Ds Max با در کمترین زمان

نام: Forest Pack
حجم فایل: 66 مگابایت
شرکت سازنده: itoosoft
ورژن: v6.3.1
آپدیت: 2020
زبان: انگلسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Itoo Forest Pack Pro v6.3.1

ForestPack is the world’s most popular scattering plugin for 3ds Max. It provides a complete solution for creating vast areas of objects, from trees and plants to buildings, crowds, aggregates, ground-cover, rocks and more. If you can model it, Forest Pack can scatter it. Countless studios rely on Forest Pack ’s production-tested algorithms and native shaders to render scenes with virtually unlimited numbers of objects and polygons, all without putting a strain on computer resources. Simulate natural distribution patterns and get the most out of your assets using advanced mapping and randomisation tools, or fine-tune your scatters with granular control over every aspect of the plugin.

لینک دانلود