تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اکشن 10Miles To Safety v1.02 نسخه Portable

به روز رسانی :

1399/08/17 نسخه 10Miles To Safety v1.02 - Portable اضافه شد.

10Miles To Safety

یک بازی منحصر به فرد در سبک اکشن بوده که توسط استودیو Trickjump Games تولید و در سال 2019 منتشر شده است. آخرالزمان رسیده و هدف شما این است که آنرا 10 مایل با بیرون راندن Infected (عامل ویروسی – عفونی)، جمع آوری آنها و مبارزه با آنها به وسیله اسلحه امن نگه دارید. از ویژگی های منحصر به فرد بازی میتوان به قابلیت چند نفره آن اشاره کرد به طوریکه در آن باید بازیکنان 1 تا 4 نفره به اکتشاف، جست و جو، غارت، ساخت و ساز و تلاش برای زنده ماندن بپردازند. تمام این ها در حالی است که تلاش برای فرار و نجات از دنیای غول پیکر دارید. هرچه به سمت هدف خود نزدیکتر میشوید متوجه بزرگ تر شدن، رشد و خطرناک شدن عامل عفونی شده و باید با سلاح های قدرتمند تر و تجهیزات بهتر به مقابله با آنها بپردازید. غارت کردن در طی روز، تلاش برای زنده ماندن در شب، داشتن بیش از 20 اسلحه منحصر به فرد، تنظیم PACE متناسب خود، رویداد ها و ماموریت های جذاب و قابلیت بازی 1 تا 4 نفره از ویژگی های فوق العاده بازی 10Miles To Safety است. دنیا پر از سلاح هایی است که برای زنده ماندن به آنها نیاز خواهید داشت، هر جایی که فکر میکنید ممکن است وسایلی که برای زنده ماندن به آن نیاز پیدا کنید در آنجا موجود است آنها را وارسی کرده و غارت کنید. درست است که در روز نیز موجوداتی خواهند بود که ممکن است به شما آسیب برسانند اما موجودات اصلی و خطرناک در شب سراغتان خواهند آمد، پس تله های خود را در شب ایجاد کنید تا آنها را به دام بیاندازید. همانطور که گفته شد هرچه به سمت جلو میروید زنده ماندن برایتان دشوار تر خواهد شد، بنابراین بهتر است سلاح های خود را بروز کرده و با تجهیزات و سلاح های پیشرفته تری به مبارزه بپردازید. از دیگر ویژگی های

بازی 10Miles To Safety

که به آن اشاره نکرده بودیم انتخاب کردن شخصیت مورد علاقه خود است، به این صورت که بازی به شما این امکان را داده تا بتوانید از میان 5 شخصیت برای شروع یک را انتخاب کنید، که هرکدام توانایی ها و ویژگی های منحصر به فرد خود را دارند و در طول بازی توانایی های جدیدی برای آنها آزاد می شود. 
نام: 10Miles To Safety
حجم فایل: 649 مگابایت
شرکت سازنده: Trickjump Games
تاریخ انتشار: 2019
امتیاز استیم: 8
ورژن: v1.02
نسخه: Portable
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Trickjump Games
رمز فایل: www.download.ir

10Miles To Safety v1.02 - Portable

The Apocalypse has arrived and your goal is simple: Make it 10 miles to safety through a limitless procedurally-generated world overrun with The Infected and packed with the tools and weapons to fight them. 10 Miles to Safety is a unique isometric action/strategy game where 1-4 players must explore, loot, craft and build to survive, all the while trying to make their way through a giant randomly-generated world towards ultimate rescue and escape. As you move nearer your goal you’ll find the infected slowly evolving and becoming more dangerous, but also find more powerful weapons, gear, blueprints and crafting recipes to aid you.

لینک دانلود