تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار 360Ransomware Decryption Tool v1.0.0.1272

360Ransomware Decryption Tool

همانطور که از نامش پیداست یک ابزار فوق العاد برای رمزگشایی باج افزار ها میباشد. همانطور که میدانید باج افزار ها یا Ransomware در حقیقت نوعی بد افزار هستند که در سیستم محدودیت ایجاد کرده و برای برداشتن محدودیت مورد نظر از شما درخواست باج میکنند. به همین دلیل تا زمانی که این اقدام را انجام ندهید محدودیت برداشته نخواهد شد و شما نمیتوانید به فایل های خود دسترسی داشته باشید. به همین دلیل

نرم افزار 360Ransomware Decryption Tool

به کمک شما آمده تا این مشکل را با رمزگشایی باج افزار و در دسترس قرار دادن اطلاعات شما حل کند. البته ناگفته نماند که برخی باج افزار ها به حدی قدرتمند طراحی شده اند که با هیچ برنامه ای نیز نمیتوان آنها را رمزگشایی کرداما اغلب آنها را به کمک برنامه هایی نظیر 360Ransomware Decryption Tool میتوان رمزگشایی کرد. نرم افزار پیش رو میتواند بیش از 80 نوع باج افزار از جمله WannaCry و Petya را رمزگشایی کرده و اطلاعات را در دسترس شما قرار دهد. سازندگان این تضمین را به کاربران خود داده اند که بدون هرگونه پرداختی اطلاعات شما را از چنگ مجرمان سایبری در آورده و در اختیار شما قرار خواهند داد بنابراین خیالتان راحت باشد. رابط کاربری ساده و بینظیر این برنامه نیز باعث شده تا همگان بتوانند از آن استفاده کرده و بدون هرگونه مشکلی اطلاعات خود را زنده کنند.تنها کافیست تا دکمه اسکن را فشار داده و اجازه دهید تا برنامه بد افزار مورد نظر را رمزگشایی کند. در نهایت در صورت موفقیت آمیز بودن فرآیند شما میتوانید اطلاعات خود را مشاهده کرده و مجدد از آنها استفاده کنید.
نام: 360Ransomware Decryption Tool
حجم فایل: 4 مگابایت
شرکت سازنده: Beijing Qihu Keji
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.0.0.1272
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

360Ransomware Decryption Tool v1.0.0.1272

This particular application promises to securely decrypt the files that have been taken hostage by cyber-criminals, allowing users to recover their data without having to pay a dime.

لینک دانلود