تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید سه پاندا در ژاپن 3Pandas in Japan v1.0

3Pandas in Japan

نام بازی بسیار جالب و هیجانی در سبک بازی های پازلی و ماجراجویی می باشد که کاربران گوشی و تبلت های اندرویدی می توانند آن را به صورت رایگان از سایت ما دریافت کرده و نظرات خود را به اشتراک بگذارند . 3 پاندا پس از سالهای دور به سرزمین خود ژاپن بر می گردند و با جاذبه های فرهنگی و ماجراجویی های جذاب روبه رو خواهند شد . روزی که آنها در جنگل ها مشغول گردشگری بودند نینجاهای خبیث و آدمکش را می بینند و سریع از آنها عکس هایی می گیرند که همین عکس ها باعث می شود تا وارد اتفاقاتی جدید شوند . شما باید به آنها کمک کنید تا این ماجراجویی هیجان انگیز و خطرناک را کامل کنند و پایان داستان را با آنها رقم بزنید . شما باید در طول

بازی 3Pandas in Japan

پازل های بسیاری را حل کرده تا داستان و ماجراجویی بازی را جلو ببرید و این یعنی ساعت های بسیاری با این بازی سرگرم خواهید شد . شما باید در طول بازی با افسانه های مختلفی مانند اژدها و دزدان دریایی خبیث مبارزه کنید .
نام: 3Pandas in Japan
حجم فایل: 18 مگابایت
شرکت سازنده: BethHo
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.0
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: پازل - ماجراجویی
مناسب برای گروه سنی: 7 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 5.0 و بالاتر

3Pandas in Japan - v1.0

Everybody's favorite trio is back with a new adventure in this latest installment in the series, 3 Pandas in Japan! While enjoying the cultural attractions of Japan,our curious pandas found themselves in the middle of a big heist. They became witnesses to a crime when they accidentally took photos of some sneaky ninja thieves. Being the only ones aware of the theft that took place, the pandas have followed the thieves. Can you help them make things right again? Join the trio and try to pass lots of new levels filled with fun puzzles. Help them catch the thieves!

لینک دانلود