دانلود دوره آموزشی 630with Amoila Cesar

با دانلود دوره آموزشی 630 with Amoila Cesar شما به راحتی می‌توانید حتی در خانه ورزش کنید و در کمترین زمان ممکن به اندام مطلوب دلخواه برسید.

در این دوره آموزشی، قدرت و استقامت بدن‌تان را با 6 تمرین 30 دقیقه‌ای برای کل بدن همراه با حرکات مشابه، بالاتر ببرید. همه چیز را به Amoila بدهید و او 30 دقیقه از روزتان را پربازده‌تر خواهد کرد. این شش تمرین 30 دقیقه‌ای دارای حرکات مشابه هستند و از همان فرمت، سرعت و شدت 645 پیروی می‌کنند.

دانلود دوره آموزشی 630 with Amoila Cesar برای کاهش وزن و تناسب اندام

با دانلود دوره آموزشی 630 with Amoila Cesar چهار تمرین قدرتی برای کل بدن، 1 تمرین تحرکی که دامنه حرکتی و ریکاوری شما را بهبود می‌بخشد و 1 تمرین هوازی وجود دارد. این تمرینات حسابی شما را خسته کرده و باعث بهبود سلامت جسمی شما می‌شوند. هر تمرین با یک گرم کردن فعال شروع می شود که بدن شما را برای تمرینات بعدی آماده می‌کند. همه چیز را به آمیلا بدهید و او 30 دقیقه از روزتان را به شما می دهد. 630 را می توانبد به تنهایی یا همراه دوستان انجام دهید.

دانلود دوره آموزشی 630 with Amoila Cesar ؛ مربی این برنامه کیست ؟

Amoila Cesar یک مربی شخصی با مدارک معتبر و بین المللی NASM و ISSA است که به دلیل داشتن بدنی بسیار خوب، در بین ورزشکاران حرفه‌ای مشهور است. همراه CHOP WOOD CARRY WATER، او همچنین خالق برنامه‌های 645®، 6 Weeks of THE WORK® و 4 Weeks of THE PREP™ است. Amoila میلیون‌ها نفر را در سرتاسر جهان را درزمینه ورزشی رهبری کرده است؛ از ورزشکاران حرفه‌ای، افراد مشهور در فهرست A، و مدیران اجرایی گرفته تا مادران، کارآفرینان و موارد دیگر در سفر تناسب اندامشان. با دانلود دوره آموزشی 630 with Amoila Cesar ، او بار دیگر با توصیه‌ها و حرکات ورزشی مناسب، به شما در رسیدن اهداف بدنی‌تان کمک می‌کند.

نام: 630 with Amoila Cesar
حجم فایل: 2.71 گیگابایت
شرکت سازنده: beachbodyondemand
تاریخ انتشار: 2023
زیرنویس: ندارد
زبان: انگلیسی
ژانر: ورزشی
مدت زمان پخش: 180 دقیقه
فرمت فایل: MKV
رمز فایل: www.download.ir
 • 1 replies
  1. امین says:

   با سلام و تشکر فراوان از تهیه همه مجموعه های بدنسازی جدید این سوپر مربی که کامل و با کیفیت و رایگان هستند خیلی مدیون تیم دانلود فارسی هستیم ❤💌❤💌💝

   پاسخ دادن

  ارسال نظر

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *