تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی A Case of the Crabs Rehash نسخه DRMFREE

A Case of the Crabs Rehash

نسخه ریمستر شده و بهبودیافته بازی معمایی معروف نیک بونتی (Nick Bounty) است که در سال 2020 و توسط استودیو بازی‌سازی Pinhead Games طراحی و منتشر شده است. مجموعه نیک بونتی به حدی مورد توجه قرار گرفت که حتی مجله FHM یکی از شماره‌های خود را به آن اختصاص داده و به تعریف و تمجید از این بازی پرداخت. سازندگان از صفر تا صد و به گونه‌ای کاملاً استادانه بازی را از نو بازسازی کرده‌اند. آن‌ها نهایت تلاش خود را به کار برده‌اند تا داستان و تجربه گیم پلی بازی دست‌نخورده باقی بماند و دقیقه همان حس نوستالژیک را به بازیکنان القا کند. برای طراحی این عنوان از جدیدترین و مدرن‌ترین تکنولوژی‌های توسعه بازی‌های رایانه‌ای استفاده شده است تا مساعد طبع بازیکنان جدید و جوان باشد. نیک بونتی یک کارآگاه بسیار حرفه‌ای و مشهور است که تاکنون توانسته پرونده‌های بسیار مرموزی را حل کند. او اکنون توسط شخصی ناشناس استخدام شده است و وظیفه دارد تا راز پشت پرده قتل یک ماهی‌فروش محلی را پیدا کند. بازی A Case of the Crabs Rehash از مکانیک گیم پلی پویینت اند کلیک (Point & Click) استفاده می‌کند که در نوع خود بسیار جذاب و سرگرم‌کننده است. تمامی دیالوگ‌ها و جوک‌های نسخه اصلی در این نسخه با کیفیت بهتری از اول ضبط شده‌اند تا بازیکنان صدای واضح و رسایی داشته باشند.
نام: A Case of the Crabs Rehash
حجم فایل: 409 مگابایت
شرکت سازنده: Pinhead Games
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: DRMFREE
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: ماجرایی - معمایی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Pinhead Games
رمز فایل: www.download.ir

A Case of the Crabs Rehash - DRMFREE

I hear everyone likes a good remake these days. I figured Nick Bounty may as well get the modern update treatment as well!
A Case of the Crabs: Rehash is a complete remake of the original Award Winning Flash-Based adventure game that FHM magazine called "Pure genius!".

لینک دانلود