تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود نرم افزار Adobe Capture v6.1 نسخه اندروید

Adobe Capture

نام نرم افزاری می باشد که با استفاده از آن می توانید دستگاه های اندرویدی خود را به دستگاهی برای تولید خلاقیت های جدید تبدیل کنید ! با استفاده از دوربین گوشی خود بر روی مناظر مانند یک گل ، یک دسته ستاره در آسمان کویری ، یک سنگ و هر چیزی که فکر آن را بکنید نگاه داشته و از آنها با استفاده از این نرم افزار و ادغام نرم افزار های Adobe Photoshop ، Adobe Illustrator ، Adobe Premiere  Adobe Fresco الگوهایی مختلفی بسازید و در موارد مختلف و خلاقانه از آنها استفاده کنید . شاید این نرم افزار تنها نرم افزاری باشد که به چنین ایده خلاقانه ای دست پیدا کرده است که بسیار جذاب ، جالب و پرکاربرد می باشد . شما می توانید با این الگو ها در ساخت ویدیو ها خود ، ساخت انیمیشن های حرفه ای ، عکس های مناظر و حتی تخیلی و بسیاری موارد دیگر استفاده کنید و در همه این موارد

نرم افزار Adobe Capture

مانند یک جادو عمل خواهد کرد . این نرم افزار دارای قلم های مختلف برای ویرایش و ادیت عکس های شما می باشد که اجازه دسترسی آن را می دهد که اگز قلم مناسب را برای خود پیدا نکردید از طریق همین برنامه آن را برای خود بسازید ! شما می توانید با استفاده از این نرم افزار بر روی اشیاء 2 بعدی و حتی 3 بعدی کار کنید که نکته ای بسیار جالب در باره این نرم افزار می باشد . شما می توانید نور و رنگ های مختلف را در برنامه ذخیره کرده و از آنها در ویرایش های خود استفاده کنید . نرم افزار Adobe Capture دنیایی بی انتها از خلاقیت ها می باشد که حد استفاده آن به ذهن خلاق شما بستگی خواهد داشت و این منحصر به فرد ترین نکته این برنامه بسیار قوی و مفید می باشد .
نام: Adobe Capture
حجم فایل: 61 مگابایت
شرکت سازنده: Adobe
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v6.1
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: Apk
پلتفرم: اندروید
پیش نیاز: اندروید 7.0 و بالاتر

Adobe Capture - v6.1

Imagine looking through your camera to see patterns, vectors, and even fonts. Now imagine turning those visions into design materials to immediately use in Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe Premiere Pro, Adobe Fresco, and more. The power to transform the world around you into creative assets to build your projects is in the palm of your hands today.

لینک دانلود