تبلیغات
سیستم پیشنهاد هوشمند فرادرس


دانلود بازی Age of Mythology: Extended Edition v2.6.0 + DLC

به روز رسانی :

1396/01/19 نسخه Age of Mythology: Extended Edition v2.6.0 + DLC اضافه شد .

بازی جدید عصر اساطیر Age of Mythology Extended Edition Tail of the Dragon این بار به چین می آید . 13 سال از انتشار بازی عصر اساطیر بر روی پلتفرم کامپیوتر می گذرد و 12 سال برای نسخه پیشرفته آن Titan . اما برای بازیهای بزرگی مانند Age of Mythology  اینها تنها یک عدد است . بازی عصر اساطیر یا Age of Mytholog نسخه Tail of the Dragon منتشر شده و علاقمندان به این بازی زیبا می توانند اینبار یک افسانه جدید را در چین لمس کنند . در این سری بازی Age of Mythology Extended Edition Tail of the Dragon یک تمدن جدید ، نقشه های جدید و 12 gods جدید برگرفته شده از پانتئون قوی چینی .

این نسخه بازی شامل بازی عصر اساطیر ، عصر اساطیر تیتان و کمپین Golden Gift می باشد . نیروهای افسانه ای این مجموعه Jiangshi ، War Salamander و Azure Dragon می باشند . همچنین از نقشه های Basin ، Deep Jangle ، Old Atlantis ، Open Fields ، Regicide ، Silk Road ، Yellow River و نقشه Giant Map می توانید بهره ببرید . یونیت های جدید عبارتند از Greek ، Egyptian ، Norse و Atlanteans که می توانید از آنها در بازی بهره ببرید .

 

داستان بازی جدید عصر اساطیر : امپراطوری بزرگ چین را هرج و مرج فرا گرفته و شما باید با یین و یانگ راهی برای بازگرداندن طلح به امپراطوری پیدا کنید . با استفاده از موجودات اساطیری مانند مینوتور و سایکلوپ برای استحکام ارتش خود اقدام کنید .

 

 

دانلود بازی Age of Mythology Extended Edition Tail of the Dragon

 

مشخصات بازی :

نام بازی : Age of Mythology

نسخه بازی : Extended Edition : Tail of the Dragon

تاریخ انتشار : 28 ژانویه 2016

حجم بازی : 1.72 گیگابایت

نوع فایل : iso

سبک بازی : استراتژی ، شبیه ساز

شرکت سازنده : مایکروسافت

مناسب برای گروه سنی : 12 سال به بالا

امتیاز متاکریتیک : 66/100

 

بازی جدید Age of Mythology Extended Edition Tail of the Dragon

لینک دانلود