دانلود بازی شبیه ساز ساخت کشتی Airmen v1.19.26 نسخه Portable

به روز رسانی :

1399/12/04 نسخه Airmen v1.19.26 - Portable اضافه شد.

Airmen

یک قلعه هوایی خالی در اختیار شما می گذارد و شما باید یک سفینه فضایی را به طور جداکانه بسازید و نهایتا با کمک دوستانتان یا تنها در سفرهای خطرناک در جزایر درون بازی کاوش کنید . شما می توانید یک باربری هوایی برای خودتان با چوب بسازید و کشتی هایی که ساخته اید را مدام به روز کنید . شما باید دقت کنید که این کشتی ها نیاز به تامین منابع دارند و برای به روز رسانی یا ساخت یک کشتی دیگر باید منابع کافی داشته باشید و بهترین راه برای تامین منابع مورد نیاز این است که معادن روی زمین را پیدا کنید و از آنجا منابع مورد نیازتان را بردارید ، اگر خیلی احساس می کنید قدرت دارید می توانید با رویارویی با دیگر بازیکنان مال و کشتی آنها را به تاراج ببرید و از آنها برای خودتان استفاده کنید . از دیگر امکانات

 بازی Airmen

می توان موارد : می توانید کشتی هوایی خود را از ابتدا با یک فروشگاه در حال رشد از 100+ قسمت بسازید ، به دوستان خود بپیوندید و با ساختمان تعاونی یک هواپیمای هوایی بسازید ، کشتی هوایی خودتان را برای مقابله با دزدان دریایی مجهز به انواع سلاح ها کنید ، با کامل کردن قرار دادهای کارفرماها در بازی برای خود و کسب و کارتان شهرت جمع آوری کنید ، می توانید دشمنانتان را با استفاده از قلاب هایی که به کشتی شما متصل است به دام بیاندازید و کشتی و همه اموال آنها را به سرقت ببرید ، با تکمیل چالش های درون بازی به بیش از 60 محصول برای شخصی سازی کارکترهای خودتان به دست آورید و … را نام برد .
نام: Airmen
حجم فایل: 467 مگابایت
شرکت سازنده: Airborne Games
تاریخ انتشار: 2017
امتیاز استیم: 9
ورژن: v1.19.26
نسخه: Portable
آپدیت: 2021
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن - استراتژیک
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Airborne Games
رمز فایل: www.download.ir

Airmen v1.19.26 - Portable

Airmen is a first person shooter where players build and battle their own custom airships. Start with an empty hangar and build a steampunk airship piece by piece. Crew you airship solo or alongside friends on dangerous expeditions into the Archipelago. Fill your cargo hold with wood, aetherium, magnesite and more to upgrade your ship. Mine resources or raid the cargo holds of other players or AI air forts.

لینک دانلود