تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی ماجرایی Among Trees نسخه Early Access

Among Trees

یک بازی ماجرایی است که در یک محیط صحرایی رنگارنگ و بسیار زیبا جریان دارد . شما در این عنوان یک کابین چوبی دارد که در دل یک جنگل سرسبز واقع شده است و شما می توانید آن را گسترش دهید ، می توانید اتاق های بیشتری برای آن بسازید یا که مکان های مخصوصی را برای آشپزی ، کاشت و پرورش گیاهان و ساخت وسیله و تجهیزات ایجاد کنید . شما همچنین می توانید در محیط

بازی Among Trees

که شامل مکان هایی مانند جنگل و غار است به جست و جو و اکتشاف بپردازید . در این بازی قرار نیست شاهد تهدید و خطر خیلی بزرگی باشیم و عمده ی فعالیت های شما مربوط به تهیه غدا یا قطع کردن درختان است ، اما با این حال باید مخفی بمانید تا حیوانات وحشی نتوانند به شما آسیبی برسانند . شما همچنین باید در برف های شدید خود را گرم کنید . این بازی برای حدود 1.5 سال است که در حال توسعه می باشد . 
نام: Among Trees
حجم فایل: 895 مگابایت
شرکت سازنده: FJRD Interactive
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: Early Access
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: ماجرایی - شبیه ساز
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: FJRD Interactive
رمز فایل: www.download.ir

Among Trees - Early Access

A small vibrant survival sandbox, Among Trees is set in a colorful wilderness world teeming with life. This is your little wood cabin. Located in the heart of a lush forest, the cabin is expandable: build new rooms and unlock additional game mechanics, including food cooking, plant growing, and tool crafting. Explore a colorful, breathing world that is filled to the brim with life. From dense forests to dark caves. Stay safe as you explore. Do what you need to do: scavenging for food, catching fish, and chopping down trees. Stay stealthy so that you can avoid the wild, deadly beasts that roam the forest. Stay warm during ice cold blizzards – and who knows what other dangers the night brings.

لینک دانلود