تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Ancient Aliens: The Game v1.0.119

Ancient Aliens: The Game

که با استناد به برنامه محبوب تلویزیونی Ancient Aliens ساخته شده است . میلیون ها نفر در سراسر کره زمین معتقدند که موجودات فرازمینی از گذشته تا به حال از زمین بازدید داشته اند و به شکل گیری تاریخ تمامی تمدن ها کمک کرده اند . بعضی می گویند آنها به دلیل وجود اشوب در سرزمین های خودشان و ویرانی آنجا به زمین آمده اند و حتی بعضی می گویند آنها به زمین آمده اند تا از وقوغ فاجعه ای جلوگیری کنند ، اما چیزی که مهم است و زیاد به گوش می خورد این است که آنها همچنان در بین ما هستند اما چه می کنند و چه هدفی دارند مشخص نیست . در بازی اندرویدی Ancient Aliens: The Game شما در نقش یک بیگانه هیبریدی هستید و داستانی از نویسنده معروف رمان های علمی تخیلی یعنی الیوت آلتمن را دنبال می کنید . شما موظف هستید که شواهدی را به همراه نظریه پردازان فضانوردان باستان کشف کنید و حقیق وجودی خودتان را از زبان بیگانگان بیاموزید . در بازی

Ancient Aliens: The Game

شما می توانید انسان های اولیه را بربایید ، DNA آنها را دستکاری کنید و به آنها در ایجاد تمدن کمک کنید . همچنین شما توانایی دارید که فرصت داشته باشید هرم بزرگ جیزه را با کمک مردمان آن زمان بسازید و به شکوه آن دوران بیافزایید . 
نام: Ancient Aliens: The Game
حجم فایل: 29 مگابایت
شرکت سازنده: A&E Television Networks Mobile
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.0.119
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: شبیه سازی
مناسب برای گروه سنی: 3 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.0 به بالا
رمز فایل: www.download.ir

Ancient Aliens: The Game - v1.0.119

Play as a reluctant Alien Hybrid in this climactic story-driven city building game written by bestselling author and award-winning game writer Steven-Elliot Altman. Uncover evidence along with Ancient Astronaut Theorists and learn the truth from the Aliens themselves. Abduct primitive humans, manipulate their DNA, and help them establish modern civilization as you exploit Earth's mineral wealth and oversee the construction of the Great Pyramid of Giza.

لینک دانلود