دانلود نرم افزار ANSYS EMA3D Cable v2021 R1 نسخه ویندوز

به روز رسانی :

1399/11/06 نسخه ANSYS EMA3D Cable v2021 R1 اضافه شد .

ANSYS EMA3D Cable

نرم افزاری شبیه سازی است که با استفاده از آن می توانید مدارهای الکترومغناطیس را شبیه سازی کنید و آن را در یک پلتفرم اختصاصی مشاهده نمایید . در واقع با کمک این نرم افزار می توانید تداخل امواج الکترومغناطیس را مشاهده کنید ، مقدار آن را محاسبه و اندازه گیری کنید و بتوانید از سیستم یک ارزیابی انجام دهید تا در نهایت بتوانید در آینده نیز آن را پشتیبانی کنید . از مهمترین امکانات این سیستم محاسبه تداخل امواج آن است که امروزه بسیار به کار مهندسی و طراحین می آید و می توانند سیستم ، برد یا هر وسیله دیگری را که طراحی می کنند را به گونه ای طراحی کنند تا کمترین تداخل را داشته باشد . با کمک نرم افزار ANSYS EMA3D Cable می توانید برای صدور گواهینامه EMC ، محصولاتی را طراحی کنید که بدون عیب و نقص باشند و کار صدور این گواهینامه کیفیتی را به جلو بیاندازند . همچنین

 نرم افزار شبیه ساز مدارهای الکترومغناطیس

ANSYS EMA3D Cable می تواند با تشکیل یک مش سخت ترین و پیچیده ترین فایل CAD را نیز عیب یابی و کنترل کند بدین صورت این نرم افزار از فایل های CAD نیز پشتیبانی می کند . این نرم افزار همچنین از یک رابط کاربری مستقیم مدل ساز SpaceClaim برای ایجاد یک گردش کار ساده استفاده می کند و به مهندسان این امکان را می دهد که به سرعت محتویات یک کابل را تعریف کنند و در کسری از زمان مدل های پیچیده و واقعی را شبیه سازی کنند.

FEATURES

  • Modeling of electromagnetic cables
  • Simulation of electromagnetic calculations
  • Evaluation of electromagnetic environmental effects
  • Cable Verification Tests
نام: ANSYS EMA3D Cable
حجم فایل: 2.42 گیگابایت
شرکت سازنده: Ansys
ورژن: v2021 R1
نسخه: x64
آپدیت: 2020
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

ANSYS EMA3D Cable v2021 R1

This is a dedicated, platform-level electromagnetic cable modeling simulation tool. It delivers a design-to-validation workflow including electromagnetic interference (EMI)/electromagnetic computability (EMC) certification support and system-design evaluation.When applied early in the cable harness design stage, it helps predict the performance of their products under the EMC certification tests.

لینک دانلود