دانلود فیلم مستند هرکدام از ما Any One of Us

Any One of Us

روایت الهام بخش یک ورزشکار در حال بهبود را نشان میدهد ، و به هر یک از ما نگاهی بی سابقه و جدید در مورد دنیای آسیب های نخاعی ارائه می دهد . هنگامی که دوچرخه سوار کوهستانی حرفه ای پل باساگویتیا دچار آسیب دیدگی نخاعی (SCI) می شود ، زندگی وی در یک لحظه تغییر می کند . او با کشف اینکه فلج شده است ، با امید به روزی که بتواند دوباره راه برود ، نبرد سرسختی را علیه بدن و ذهن خود آغاز می کند . بهبود فریبنده او در زمان واقعی از طریق فیلم های خام و صمیمی که بیشتر آنها توسط خودش فیلمبرداری شده است آشکار می شود ، همانطور که در مستند Any One of Us می بینیم ، او با چالش های یک سفر غیرقابل پیش بینی و آینده نامشخص می جنگد . گروهی دیگر از بازماندگان متنوع SCI که از طریق این فیلم آگاه می شوند ، بر مبارزاتی که پولس اکنون با آن روبرو است ، امیدوار میشوند . پس از سالها کار سخت و بی امان ، فیزیوتراپی شدید و حتی درمان جنجالی سلول های بنیادی ، پل به آرامی شروع به ساختن زندگی جدیدی برای خودش می کند .

مستند Any One of Us

به هر یک از ما نشان می دهد که چگونه زندگی می تواند برای همیشه در سایه انعطاف پذیری ، رشادت و عزم و اراده لازم برای ماندن در برابر امکانات زندگی تغییر کند .
نام: Any One of Us
حجم فایل: 1.41 گیگابایت
تاریخ انتشار: 2019
امتیاز imdb: 7.3
کیفیت: 1080p
زبان: انگلیسی
ژانر: مستند
مدت زمان پخش: 1 ساعت و 27 دقیقه
محصول کشور: ایالات متحده
فرمت فایل: mp4
کارگردان: Fernando Villena
ستارگان: Paul Basagoitia
رمز فایل: www.download.ir

Any One of Us

Through the inspiring journey of a recovering athlete, Any One of Us offers an unprecedented glimpse into the world of spinal cord injuries.

لینک دانلود