تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Appeon Powerbuilder 2019 Build 2170 – Win

Appeon Powerbuilder یک نرم افزار قدرتمند که به شما این امکان را میدهد تا برنامه های حرفه ای برای ویندوز، اندروید و ios ایجاد کنید. یقینا همه شما میدانید که ساخت یک نرم افزار قدرتمند و در عین حال حرفه ای نیازمند برنامه نویسی قوی نیز میباشد، اما نگران نباشید امروز برایتان نرم افزاری را آورده ایم که با استفاده از آن میتوانید به راحتی با مجموعه ای از ابزار های متفاوت نرم افزار های حرفه ای خود را بسازید و آنها را منتشر کنید. برنامه از استاندارد های نرم افزاری پیروی میکند بنابراین نگران مشکلات احتمالی در حین ساخت نرم افزار خود نباشید. نرم افزار Appeon Powerbuilder دارای یک بانک اطلاعاتی جامع بوده که به شما کمک میکند تا نرم افزار خود را بهتر و سریعتر ایجاد کنید. API به صورت اتوماتیک توسط خود برنامه تنظیم میشود. Appeon Powerbuilder یک برنامه ساده، قدرتمند IDE بوده که باعث میشود تا شما برنامه خود را به سرعت ایجاد کنید. شما میتوانید هر مدل برنامه ای که میخواهید اعم از ساده و یا ترکیبی بدون هیچ گونه محدودیتی از سوی برنامه ایجاد کنید. برنامه نویسی این نرم افزار شامل NET Core بوده که یک منبع باز بوده و باعث بهبود عملکرد در ویندوز میشود.

*توجه: برای نصب نسخه Maintenance شما باید ابتدا نسخه اصلی برنامه را یعنی نسخه Universal را نصب کرده و سپس به سراغ نصب نسخه آپدیت بروید.*

نام: Appeon Powerbuilder
حجم فایل: 2.8 گیگابایت
شرکت سازنده: Appeon
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: 2019.2028
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: ISO
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Appeon Powerbuilder 2019 Build 2170 - Win

PowerBuilder 2019 brings C# Web API & assembly development to PowerBuilder with the productivity that is the hallmark of PowerBuilder. A C# migration solution (framework and tools) is also provided so you can leverage existing code assets. PowerScript client app development is revamped with new UI technologies and cloud architecture.

لینک دانلود