تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Archery Battle 3D v1.3.1

Archery Battle 3D

به یکی از هیجان انگیزترین بازی های تیر اندازی با کمان چند نفره ای که تا به حال ساخته شده است ، بپیوندید . شما در این عنوان می توانید در مکان های زیبایی با دیگر بازیکن ها به صورت ریل تایم در مسابقاتی مانند یک به یک و تورنمنت ها رقابت کنید یا با دوستان خود مسابقه دهید و آن ها را به چالش بکشید .

بازی Archery Battle 3D

شامل یک گیم پلی سریع می شود و تجربه ی آن برای همه ی بازیکن ها بسیار ساده خواهد بود ، تنها کمان را به سمت هدف بگیرید و سپس تیر را رها کنید تا به سمت هدف برود . شما این امکان را خواهید داشت تا با دیگر بازیکن ها در سراسر دنیا رقابت کنید و سکه جمع کنید یا تروفی های بازی را به دست آورید . شما همچنین از طریق باز کردن صندوق های بازی می تواند تیر و کمان های جدید و قدرتمندی را باز کنید . با شرکت در مسابقه های پیشرفته تر سعی کنید مهارت خود را افزایش دهید تا امتیاز بیشتری به دست آورید . با شرکت در مسابقات تورنمنتی می توانید جوایز بسیار ویژه و بزرگی دریافت کنید و تبدیل به یک قهرمان تیر اندازی شوید . شما همچنین می توانید از طریق فیس بوک ، دوستان خود را به این دعوت کنید و با آن ها رقابت کنید . بیشتر از 80 مرحله برای بخش تک نفره ی این بازی طراحی شده است که با انجام دادن آن ها شما می توانید ستاره یا جوایز ویژه ای دریاغت کنید . گرافیک این بازی سه بعدی و مانند کنسول ها می باشد . 
نام: Archery Battle 3D
حجم فایل: 48 مگابایت
شرکت سازنده: Doodle Mobile Ltd
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: 1.31
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: ورزشی
امکان استفاده بصورت آنلاین: دارد
مناسب برای گروه سنی: 3 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.0 به بالا

Archery Battle 3D v1.3.1

Join the most exciting multiplayer archery game ever! Play on beautiful locations against players around the world in real-time as you compete in 1-on-1, tournaments, and challenge your friends! Archery Battle Features: Quick-fire 1-on-1 real-time gameplay. Simple and intuitive control: hold to aim and release to shoot. Compete against players from all around the world to take their coins and trophies. Unlock chests to discover powerful new bows and arrows.

لینک دانلود