تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Ashampoo 3D CAD Architecture v7.0.0 نسخه ویندوز

Ashampoo 3D CAD Architecture

نرم افزاری مناسب کسانی است که می خواهند تخیلات معماری خودشان را به واقعیت تبدیل کنند و در ابتدا نیاز به یک طرح اولیه دارند . با کمک قابلیت طراحی پله به پله این نرم افزار نتیجه گیری را هر چه سریع تر دریافت می کنید و خروجی که از این نرم افزار دریافت می کنید همان چیزی است که در ذهن داشته اید در واقع این نرم افزار به خوبی تخیلات و ذهنیت شما از یک کار معماری را بر روی کاغذ دیجیتال درون برنامه پیاده سازی می کند .همچنین با نمایش های 2 بعدی ، 3 بعدی و منطقی که این نرم افزار از خود نشان می دهد باعث می شود شما به نقاطی که توجه بیشتری و کار بیشتری می طلبد دقت کنید . اگر شما مشغول ساخت یا نوسازی یک خانه هستید و خود را یک معمار می دانید این نرم افزار را تست کنید و همه چیز را حل شده بدانید . از دیگر امکانات

نرم افزار Ashampoo 3D CAD Architecture

می توان موارد : خطوط پارامتری جدید و 2 بعدی ، امکان بازدید از پروژه با گزینه های جدید مرتب سازی شده ، امکان مدیریت ساختمان هایی با چند طبقه و به صورت هر طبقه مجزا ، ابزار جدید برای تراز کردن اشیا ، کپی آسان نمونه ها و آیتم ها بین هر دیوار یا هر کار صورت گرفته ، امکان جدا فعال کردن پله ها در کار ، اضافه کردن یا حذف کردن نقاط چند ضلعی سقف ، جا به جایی آسانتر تمامی آیتم ها و عناصر بین صفحات و … را نام برد . نرم افزار Ashampoo 3D CAD Architecture از بارگیری ، ویرایش و ذخیره فایل ها در قالب 3 بعدی نیز پشتیبانی می کند و می توانید میلیون ها اشیا را از برنامه ها و ورودی های دیگر به این نرم افزار بیاورید و از همه آنها استفاده کنید .
نام: Ashampoo 3D CAD Architecture
حجم فایل: 1.35 گیگابایت
شرکت سازنده: Ashampoo
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v7.0.0
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Ashampoo 3D CAD Architecture - v7.0.0

Ashampoo 3D CAD Architecture is for all who want to make their visions a reality. The integrated step-by-step wizard will get you reliable results fast. 2D, 3D and cross-section views help you keep an eye on your project and spot missing parts or sections that need more work. Whether you're building or redecorating a house - visualize in advance what the finished project will look like .

لینک دانلود