تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Assassin’s Creed Unity v1.5.0 نسخه FitGirl

Assassin’s Creed Unity

یک بازی اکشن ماجرایی می باشد که توسط شرکت Ubisoft توسعه یافته و منتشر شده است . داستان این عنوان نیز مانند باقی نسخه ی مجموعه ی Assassin’s Creed در سبک تاریخ جایگزین می باشد و یک سری از اتفاقات تاریخی را با مقداری تغییرات به نمایش می گذارد . اساسین ها و تمپلارها دو فرقه ی این بازی هستند که از قدیم الایام با یک دیگر دشمن بوده اند ، اساسین ها همواره به دنبال صلح و آرامش در جهان هستند ، در حالی که تمپلارها قصد دارد تا انسان ها را تحت کنترل خود بگیرند .

بازی Assassin’s Creed Unity

در پاریس و در جریان انقلاب فرانسه اتفاق می افتد و شما را در نقش شخصیتی با نام آرنو ویکتور دوریان قرار می دهد . این عنوان به صورت سوم شخص است و محیط آن جهان باز است و شما می توانید در منطقه های مختلف آن به جست و جو و کاوش بپردازید . در این نسخه توسعه دهندگان تغییرات اساسی ای در گیم پلی ایجاد کرده اند و سیستم مبارزات ، پارکور و مخفی کاری را از نو طراحی کرده اند . این بازی به دلیل کیفیت بالای جلوه های بصری خود ، گیم پلی بهبود یافته ، بخش کامل شخصی سازی ، طراحی مراحل و محیط ، شخصیت پردازی و روایت داستانی خود با تحسین منتقدان و طرفداران رو به رو شد ، اما در اوایل عرضه شامل مشکلات عظیمی در بخش فنی و گرافیکی می شد و باگ های زیادی در آن وجود داشتند . همین باعث شد تا بازی آن طور که باید مورد توجه قرار نگیرد ، البته با گذشت زمان تعداد زیادی از این ایرادات برطرف شدند و اکنون شاهد تجربه ی بسیار خوب و روانی هستیم . جالب است بدانید که این عنوان در حقیقت یک دنباله ی مستقیم برای بازی Assassin’s Creed Rogue می باشد و دقیقا اتفاقات بعد از پایان آن را دنبال می کند . بخشی از این بازی در دنیای مدرن و امروزی جریان دارد ، زمانی که اساسین ها در حال بررسی گذشته ی شخصیت اصلی بازی هستند . شما همچنین در طول بازی به یک سری در دوره های تاریخی دیگری مانند جنگ جهانی دوم نیز سفر می کنید . این نسخه از بازی شامل تمام دی ال سی هایی که برای آن منتشر شده است ، می شود . 
نام: Assassin's Creed Unity
حجم فایل: 33.29 گیگابایت
شرکت سازنده: Ubisoft
تاریخ انتشار: 2014
امتیاز استیم: 6
ورژن: v1.5.0
نسخه: FitGirl
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن - ماجرایی - مخفی کاری - تاریخی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Ubisoft
رمز فایل: www.download.ir

Assassin's Creed Unity v1.5.0 - FitGirl

Assassin’s Creed Unity is an action/adventure game set in the city of Paris during one of its darkest hours, the French Revolution. Take ownership of the story by customising Arno's equipement to make the experience unique to you, both visually and mechanically. In addition to an epic single-player experience, Assassin’s Creed Unity delivers the excitement of playing with up to three friends through online cooperative gameplay in specific missions. Throughout the game, take part in one of the most pivotal moments of French history in a compelling storyline and a breath-taking playground that brought you the city of lights of today.

لینک دانلود