تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Assemble with Care نسخه Portable

Assemble with Care

عنوانی در سبک اکشن است که در سال 2020 و توسط استودیو بازی‌سازی ustwo games طراحی و منتشرشده است. داستان بازی حول محور شخصیت فردی به نام ماریا که یک جهانگرد و ترمیم‌کننده عتیقه‌جات است می‌گردد. او در طی سفرهای دورودراز خود به شهر گرم Bellariva می‌رسد و هیچ ایده‌ای از اتفاقاتی که در درون شهر در حال افتادن است ندارد. او هدف و نیت بسیار خوب و والایی دارد و قصد دارید تا به ساکنین شهر کمک کرده تا عتیقه‌جات قدیمی خود را حفظ کرده و از آن‌ها مراقبت کنند. اما مشکلاتی فراتر از مشکلات موجود در پیش روی او وجود دارد و او وظیفه دارد تا هر طور که شده دوستی و همبستگی میان مردم را حفظ کند. در طی روند

بازی Assemble with Care

با معماهای بسیار زیادی روبه‌رو خواهید شد. این معماها ممکن است در قالب عتیقه‌جاتی که نیازمند تعمیر هستند به شما عرضه شوند. داستان بازی یک داستان زیبا و درعین‌حال سرگرم‌کننده ارائه می دهد و شمارا به شهری کویری می‌برد. در طی روند داستانی بازی با عتیقه‌جاتی روبه‌رو خواهید شد که بسیار قدیمی و نوستالژیک هستند. 
نام: Assemble with Care
حجم فایل: 341 مگابایت
شرکت سازنده: ustwo games
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: Portable
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: اکشن
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: ustwo games
رمز فایل: www.download.ir

Assemble with Care - Portable

When Maria, a globe-trotting antique restorer, arrives in the sun-soaked town of Bellariva, she has no idea just how broken it will turn out to be. She wants nothing more than to help the town’s inhabitants save their most beloved possessions, but when it’s their personal lives that are starting to fracture, she’ll need to find a way to hold them together, one spare screw at a time.

لینک دانلود