دانلود بازی ASTRONEER Build 6548206 نسخه Portable برای کامپیوتر

به روز رسانی :

1400/02/01 نسخه ASTRONEER Mission Power Compass Build 6548206 - Portable اضافه شد .

ASTRONEER

شما را وارد فضا می کند و می توانید فضانوردی را تجربه کنید. این بازی یک پیشنهاد بسیار خوب برای کسانی که بازی علمی و تخیلی دوست دارند ، می باشد . در بازی ASTRONEER شما می توانید سفر های فضایی را انجام دهید و به علم نجوم شناسی راه پیدا کنید . این بازی پس از انتشار در Steam نمره ی خوبی را از طرف کاربران به خود اختصاص داده است . کاوش و تغییر شکل جهان ، کشف فضای بیرونی مرزهای فضایی ، به خطر انداختن جان خود در محیط های خشن و … از مهمترین وظایف شما در این بازی می باشد . ابزار هایی برای برای شکل دادن به جهان و بالا بردن توانایی خود در این بازی برای شما فراهم شده است ، تغییر زمین و استخراج منابع ارزشمن از سیارات و قمر در بازی به عهده ی شما می باشد . دوست داران سفرهای بین سیاره ای و یا کسانی که علاقمند به صنعت هوا و فضا هستند می توانند در

 بازی ASTRONEER

تجربه ای را کسب کنند . این بازی محصولی از System Era Softworks می باشد و توسط همین کمپانی برای سیستم عامل های ویندوز منتشر شده است . 
نام: ASTRONEER
حجم فایل: 2.74 گیگابایت
شرکت سازنده: System Era Softworks
تاریخ انتشار: 2016
امتیاز استیم: 9
ورژن: Build 6548206
نسخه: Portable
آپدیت: Mission Power Compass
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: ماجرایی - جهان باز
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: System Era Softworks
رمز فایل: www.download.ir

ASTRONEER Mission Power Compass Build 6548206 - Portable

Explore and reshape distant worlds! Astroneer is set during the 25th century Intergalactic Age of Discovery, where Astroneers explore the frontiers of outer space, risking their lives in harsh environments to unearth rare discoveries and unlock the mysteries of the universe.In this space sandbox adventure, players can work together to build custom bases above or below ground, create vehicles to explore a vast solar system, and use terrain to create anything they can imagine. A player’s creativity and ingenuity are the key to thriving on exciting planetary adventures! In Astroneer you can: Reshape the ground under your feet as though it were made of clay.

لینک دانلود