تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

دانلود مجموعه نرم افزار Autodesk AutoCAD Design Suite Ultimate 2017 x64 WIN

مجموعه نرم افزار های طراحی طرح های مهندسی Autodesk AutoCAD Design Suite Ultimate 2017 ،مجموعه ی نرم افزار قدرتمند دیگری از شرکت Autodesk است که به تازگی منتشر شده است . این مجموعه برای ترسیم طرح های مهندسی ، صنعتی نیز استفاده می شود . شرکت اتودسک نرم افزار اتوکد را با ابزارهایی ترکیب کرده است که به شما در ایجاد ، کپچر و به نمایش گذاشتن طرح هایتان، کمک خواهند کرد . در حقیقیت در این نرم افزار قدرت برنامه AutoCAD با ابزارهایی گسترش پیدا کرده است تا بتوانید به طراحی و رندر مدل های سه بعدی بپردازید . نرم افزار Autodesk AutoCAD Design Suite Ultimate 2017 دارای یک رابط کاربری مدرن است که برای شما امکان تمرکز بر روی طراحی را فراهم می کند . همچنین دارای ابزارهایی برای مستند سازی مدل ها می باشد . این نرم افزار قدرتمند به علاوه ابزار برای کمک به شما در ایجاد مدل های پیشرفته 3D بسیار کارآمد است . اطلاعات طراحی ضبط تقریبا از هر منبع اتصال و نمایش طرح های خود را با تفاسیر با کیفیت سینمایی شامل اتوکد شطرنجی طراحی می کند . نرم افزار Autodesk AutoCAD Design Suite Ultimate 2016 شامل مجموعه ای از نرم افزارهای مورد نیاز دانشجویان رشته های فنی و مهندسی چون AutoCAD , AutoCAD Raster Design , Showcase , 3ds Max Design , Alias Design و … می باشد . نرم افزار Autodesk AutoCAD Design Suite Ultimate 2017 شامل طراحی اثبات شده و بصری مفهومی ، تجسم ، ارائه ابزار طرح ریزی است که می تواند به مربیان ، دانشجویان ، مهندسین رشته های طراحی و .. برای طراحی ها کمک کند . دانش آموزان می توانند دانش فنی خود را افزایش و حرفه خود را آغاز با تجربه و مهارت های مورد نیاز در بازار جهانی به رقابت بپردازند .

 

 

مجموعه ی Autodesk AutoCAD Design Suite Ultimate 2017 شامل ابزار های زیر می باشد .

– AutoCAD : در زمینه ی طراحی نقشه کشی های مختلف استفاده می شود . ایجاد طرح های خیره کننده و سرعت بخشیدن به کار اسناد و مدارک با ابزار بهره وری در نرم افزار AutoCAD 2017 به خوبی دیده میشود .

– AutoCAD Raster Design : در این نرم افزار شما می توانید تصاویر را به بردار تبدیل کرده تا در محیط AutoCAD راحت تر بتوانید با آن ها کار کنید

– Showcase : برای طراحی و ارتباط بین ایده های مهندسین و طراحی های واقعی در زمینه ی ساخت انواع ماکت های محصولات و کالاها بصورت خیلی حرفه ای

– ReCap : تجسم ، پاکسازی و سازماندهی داده ها در یک محیط بسیار قدرتمند

– 3ds Max : طراحی سه بعدی طرح های مختلف و ساخت انیمیشن به صورت خیلی حرفه ای

– Alias Design : یک ابزار قدرتمند با ارتباطات مفهوم پشتیبانی ، مدل سازی طراحی ، رویه های فنی ، مهندسی معکوس ، زمان واقعی تجسم طراحی و مهندسی و همکاری توسعه است .

 

 

ویژگی های کلی نرم افزار Autodesk AutoCAD Design Suite Ultimate 2017 :

– گسترش گردش کار خود

ایجاد مستندات دقیق

کاوش ایده های الهام بخش

کار با استفاده از به اشتراک A360 نرم افزار همکاری پروژه

دسترسی به فن آوری مورد نظر همه در یک بسته بندی مناسب

صرفه جویی در وقت و پول با ابزار

صرفه جویی در زمان و سرعت بخشیدن به پروژه ها

ترجمه فرمت های فایل 3D شخص ثالث به DWG

– ایجاد طرح های فوق العاده

– طراحی یک پروژه کامل با ابزار های جامع

 

Autodesk AutoCAD Design Suite Ultimate 2017

لینک دانلود