تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Autodesk Autocad Mechanical 2021 – x64

به روز رسانی :

1399/01/15 نسخه Autodesk Autocad Mechanical 2021 اضافه شد.

Autodesk AutoCAD Mechanical

محصول شرکت AUTODESK می باشد که یکی از بهترین نرم افزار های طراحی در صنعت نقشه کشی های قطعات مکانیکی و یا اجزای وابسته به آن است که معمولا برای آماده سازی یک طرح اولیه و رفع نواقص آن از این نرم افزار استفاده می شود . امروزه به دلیل گسترش صنعت و رقابت بین آنها استفاده از نرم افزار هایی مانند Autodesk AutoCAD Mechanical 2019 برای گسترش سطح کیفی و کمی محصولات رواج یافته تا بتوانند محصول بهتری را در بازار های رقابتی عرضه نمایند . در این نرم افزار شما قادر خواهید بود با توجه به امکاناتی که این شرکت در این نرم افزار گنجانده براحتی یک طرح اولیه و یا کامل از ایده ای که در ذهن دارید را بسازید . نرم افزار Autodesk AutoCAD Mechanical 2019 بصورت اختصاصی برای طراحی های ماشین آلات و لوازمی که در صنعت ماشین سازی و یا مکانیکی بکار میرود طراحی و منتشر گردیده تا بتواند به علامندان این صنعت برای گسترش کار و بالا بردن سطح کیفی محصولات آنها کمک نماید . از ویژگی های این نسخه نرم افزار می توان به افزایش سطح و کیفیت رابط کاربری ، محیط گرافیکی بهتر ، افزایش ابزار ها و بهینه سازی آنها ، نمونه طرح های دیجیتالی ، بایگانی از قطعات و ابزار برای کمک به طراحی های خودکار و سرعت بخشیدن به روند طراحی مکانیکی اشاره کرد که در همین ابتدای ورود توانسته مورد رضایت و توجه کاربران خود قرار گیرد . اتوکد مکانیک را می توان به نوعی اتوکد پیشرفته و دوبعدی برای طراحی قطعات مکانیک و یا مکانیک دسکتاپ دو بعدی و سبک شده ، مناسب برای مهندسی صنایع و تولید به حساب آورد .

ویژگی های نرم افزار Autodesk AutoCAD Mechanical :

مدیریت لایه های ساخته شده

 تولید نقشه های دقیق با قطعات استاندارد

استفاده از ابزار تهیه پیش نویس هوشمند ساخته شده برای طراحی مکانیکی

 ایجاد و ذخیره محتوای سفارشی

پشتیبانی از استانداردهای بین المللی تهیه پیش نویس

– تجدید نظر فوری استانداردهای به روز رسانی

– جزئیات مخترع بخشی و مونتاژ مدل – ایجاد و ذخیره محتوا سفارشی – دریافت ابزار پیشرفته تهیه پیش نویس مکانیکی – رسم با ابزار تهیه پیش نویس مکانیکی – به روز رسانی هندسه هنگامی که تغییرات رخ می دهد – تجزیه و تحلیل بهتر طرح های خود – کوتاه شدن زمان طراحی به وسیله بایگانی – موجود بودن ابزار های گزارش دهی برای به دست گرفتن فرایند ساخت و تولید – مستند سازی پروژه بوسیله ابزار های مستند ساز – اشتراک یک پروژه بین طرح های دیگر و دسترسی به دیگر لایه ها – محیط کاربری شبیه نرم افزار اتوکد با استفاده از ابزار های مرتب کننده – بیش از 1000 ابزار آماده و پیش ساخته جهت طراحی سریع تر مانند پیچ و مهره و غیره
نام: Autodesk AutoCAD Mechanical
شرکت سازنده: Autodesk
تاریخ انتشار: 2019
ورژن: 2020 - 2021
نسخه: 64 بیتی
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: ISO
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Autodesk Autocad Mechanical 2021

Autodesk AutoCAD Mechanical 2019 design software is AutoCAD software built for manufacturing.
Part of the Digital Prototyping solution, it includes all the functionality of AutoCAD, plus libraries of standards-based parts and tools for automating common mechanical CAD tasks and accelerating the mechanical design process.

لینک دانلود