تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Autodesk ReCap Pro v2020.0.1 x64 ویندوز

به روز رسانی :

1399/02/01 نسخه 2020.0.1 اضافه شد .

Autodesk ReCap Pro بسیاری از طراحان و مهندسین نیاز دارند تا بتوانند طرح ها و مدل های دستی وکاغذی خود را به محیط کامپیوتر منتقل کنند و از آنها در طراحی ها و مدل های خود استفاده کنند. برای اینکه کامپیوتر بتواند فایل های اسکن شده را بخواند و در جای مورد نظر شما قرار دهد و استفاده کنید باید روی فایل های اسکن شده تجزیه و تحلیل صورت بگیرد. نرم افزار Autodesk ReCap نرم افزاری پیشرفته برای اسکن طراحی ها و مدل های دوبعدی و سه بعدی است تا بتوان آن ها را به راحتی از دنیای حقیقی وارد دنیای کامپیوتر نموده تا بتوان با استفاده از ابزارهای نرم افزاری به صورت حرفه ای تر آن ها را ویرایش نمود و گسترش داد. در واقع این نرم افزار نسخه پیشرفته و توسعه یافته نرم افزار ReMake می باشد که به طور کاملا تخصصی به اسکن و پردازش تصاویر سه بعدی می پردازد.

سایر مشخصات : نرم افزار Autodesk ReCap قادر است تا واسطه ای بین اسکنرها و تصاویر سه بعدی باشد تا با اتصال به Drone های عکاسی از سوژه مورد نظر کاربر در تمامی جهات عکس‌های سه بعدی ثبت کرده و سپس در ویرایشگر حرفه‌ای نرم افزار به تصحیح و پردازش عکس‌ها بپردازد. همچنین ReCap کاربرد فراوانی در مدلسازی سه بعدی تصاویر گرفته شده توسط UAV یا همان هلی شاتها دارد. در این روش دوربینی به هلی شات متصل میشود و با تصویر برداری سطح بالا از یک مکان تصاویر زیادی تهیه می شود که با ارائه این تصاویر به برنامه ReCap میتوان آن را پردازش کرد و نمای سه بعدی آن محل را به دست آورد. در واقع ReCap برنامه ای است که به صورت تخصصی حجم زیادی از تصاویری که از یک سوژه مشخص گرفته شده است را پردازش و در نهایت نمای سه بعدی آن سوژه را ارائه میدهد.ویژگی های نرم افزار Autodesk ReCap Pro :– قابلیت دریافت خروجی با فرمت های مختلف– امکان مش بندی تصاویر به صورت خودکار و دستی– پشتیبانی از انواع سیستم های مختصات– حذف خودکار اشیای اضافی از تصویر– افزودن متن، عکس و لینک به مدل سه بعدی
نام: Autodesk ReCap Pro
شرکت سازنده: Autodesk
ورژن: v2020.0.1
نسخه: 64 بیتی
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Autodesk ReCap Pro 2020.0.1 (x64) - Win

Create accurate 3D models with reality capture. Use ReCap™ reality capture software to convert reality into a 3D model or 2D drawing that’s ready for further design.

لینک دانلود