دانلود بازی کامپیوتر Baba Is You نسخه کرک شده SiMPLEX

Baba Is You

عنوانی در سبک ماجرایی و فکری است که در سال 2019 و توسط Hempuli Oy طراحی و منتشرشده است. در این عنوان، قوانین بازی بر اساس سبک بازی شما تعیین می‌شود. در هر سطح، بلوکه هایی قابل تعامل ارائه می‌شوند که با تعویض مکان آن‌ها و قرار دادنشان در بهترین موقعیت نتایج خارق‌العاده‌ای به دست می‌آید. گیم پلی بازی شبیه یک صفحه شطرنج بزرگ است. در صورت استفاده از تاکتیک مناسب و حرکت بلوکه ها در بهترین حالت، ممکن است به‌صورت ناگهانی به یک سنگ تبدیل شوید و یا علوفه‌ها را به موانع آتشین تبدیل کنید. درمجموع 200 سطح متنوع در بازی Baba Is You وجود دارد که هرکدام به‌نوعی چالش‌برانگیز است. در هر زمین قوانین و چیدمان آیتم‌ها مختلف است و همین مورد باعث می‌شود تا روند بازی از هر سطح به سطح بعدی سخت‌تر و سخت‌تر شود.

بازی Baba Is You

تاکنون جوایز بسیاری کسب کرده و در کنفرانس‌های بزرگ نیز نامزد بوده است. در سال 2017 این عنوان توانست جایزه معتبر Nordic Game را کسب کند. همچنین جایزه بهترین طراحی و عنوان بهترین بازی دانش‌آموزی نیز در فستیوال بازی‌های مستقل سال 2018 به این عنوان اختصاص یافت.
نام: Baba Is You
حجم فایل: 59 مگابایت
شرکت سازنده: Hempuli Oy
تاریخ انتشار: 2019
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: فکری - ماجرایی
منتشر کننده: Hempuli Oy
رمز فایل: www.download.ir

Baba Is You - SiMPLEX

Baba Is You is an award-winning puzzle game where you can change the rules by which you play. In every level, the rules themselves are present as blocks you can interact with; by manipulating them, you can change how the level works and cause surprising, unexpected interactions! With some simple block-pushing you can turn yourself into a rock, turn patches of grass into dangerously hot obstacles, and even change the goal you need to reach to something entirely different.

لینک دانلود