دانلود نرم افزار Balsamiq Wireframes v4.0.29 نسخه ویندوز

Balsamiq Wireframes

یک نرم افزار طراحی است که برای طرح نمونه های اولیه که نیازی به طراحی گرافیکی ندارند ، عرضه شده است . زمان هایی پیش می آید که برای معرفی کاری باید یک طرح اولیه ارائه داد و اغلب طراحان این کار را با کاغذ و قلم انجام می دهند اما اگر یک نرم افزار بتواند چنین کاری را به صورت الکترونیکی انجام دهد سالانه مقدار بسیار زیادی از درختان حفظ می شوند . نرم افزار Balsamiq Wireframes یک برنامه تخصصی است که روند طراحی را بسیار ساده تر می کند . به ویژه ممکن است مورد علاقه کسانی باشد که رابط سایتها یا برنامه ها را توسعه می دهند و طرح های اولیه بسیار زیادی را ارائه می دهند . این برنامه قادر است که به صورت تک کاربره کار کند و یا چند کاربر را به این برنامه معرفی کرد تا به صورت گروهی بر روی یک طرح کار کنند و نظراتشان را بر روی آن ارائه دهند . همچنین این برنامه را می توانید به عنوان یک نرم افزار مستقل نصب نمایید و از آن استفاده کنید و یا به صورت یک افزونه بر روی نرم افزار تخصصی تر Eclipse IDE نصب کنید و بر روی آن کارهایتان را انجام دهید .

نرم افزار Balsamiq Wireframes

به صورت کراس پلتفرم است و یک رابط کاربری بومی و سریع در ویندوز ، مک و لینوکس دارد . از نمونه های سریع و با جزئیات بسیار کم تا نمونه کارهای بزرگ با جزئیات بالا را می توانید با این نرم افزار طراحی کنید و هر گونه تغییراتی که بخواهید بر روی آن به صورت مکرر اعمال کنید . همچنین رابط کاربری نرم افزار به شما اجازه می دهد تا از چندین صفحه نمایش و مانتیور استفاده کنید و بر روی هر کدام طراحی های منحصر به فردی داشته باشید . استفاده از این نرم افزار بسیار ساده و روان است و هر کسی می تواند از آن استفاده کند .
نام: Balsamiq Wireframes
حجم فایل: 73 مگابایت
شرکت سازنده: Balsamiq
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v4.0.29
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Balsamiq Wireframes - v4.0.29 - Win

WireframeSketcher comes both as a standalone application but also as a plug-in for any Eclipse IDE. It’s cross-platform and has a native and fast UI on Windows, Mac OS X and Linux. Create anything from quick mockups to large prototypes. Built-in refactoring lets you painlessly rename and move files around without breaking links. Flexible UI lets you take advantage of multiple monitors.

لینک دانلود