تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Bastide نسخه Early Access

Bastide

یک بازی استراتژیک به صورت ساخت و ساز شهری است و حال و هوای قرن 13 میلادی را روایت می کند . شما شهردار این شهر هستید و باید به روستائیان کمک کنید تا کار و کسب خودشان را رونق دهند و خودشان را در مقابل راهزنان و دیگر اتفاقاتی که ممکن است بر سر آنها نازل شوند حفظ کنند . راهزنان ، بیماری ها ، گرسنگی ، بیکاری ، فقر و … تنها تعداد کمی از بلایایی است که بر سر شما و روستائیانتان اتفاق می افتد و شما باید مراقب همه این موارد باشید . برای اینکه بتوانید زنده بمانید و رشد کنید ، مدیریت کارآمد مردمان شما با همه چیز و در هر لحظه بسیار مهم است . در بازی Bastide چرخه فصول و شب و روز وجود دارد تا بازی را به یک محیط شبیه سازی شده واقعی تر تبدیل کند . همچنین در این بازی شغل های فراوان وجود دارد که می توانید مردمانتان را به آن سرگرم کنید تا درآمد کسب کنند و بتوانند برای خودشان زندگی داشته باشند . شما باید از صفر شروع کنید و دهکده و شهر خودتان را به یک شهر بزرگ تبدیل کنید و با استفاده از منابع موجود اطرافتان بهترین شهر درون بازی شوید .

بازی Bastide

در سبک استراتژیک و شبیه سازی است و شما می توانید از حیوانات اطرافتان برای استفاده از گوشت و پوست آنها استفاده کنید و یا حتی آنها را اهلی کنید و نوعی تجارت برای مردم به راه بیاندازید . در این بازی همه چیز به مدیریت شما بر میگردد اگر یک مدیر کارآمد باشید می توانید به خوبی از پس امورات شهری بر بیایید . 
نام: Bastide
حجم فایل: 2.01 گیگابایت
شرکت سازنده: MedievalNexus
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 6
نسخه: Early Access
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: استراتژیک ، شبیه سازی ، اکشن
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: MedievalNexus
رمز فایل: www.download.ir

Bastide - Early Access

Bastide is a city building strategy of life in the 13th century where you must guide your village of peasants to thrive and survive against other villages, bandits, hunger, disease, and the cold so that they may grow into a fortified town. To be able to survive and grow, efficiently managing your peasants is extremely important with anything and everything ready to cause havoc at any moment. There is multiple seasons and a day and night cycle.

لینک دانلود