تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Batman: Arkham City GOTY v1.5 نسخه مک – ویندوز

به روز رسانی :

1399/09/09 نسخه Batman: Arkham City - Game of the Year Edition v1.1 - GOG اضافه شد.

Batman: Arkham City – Game of the Year Edition

بازی ای در سبک اکشن ماجرایی سوم شخص برای سیستم عامل مک می باشد که شامل تمام بسته های اضافی گسترش دهنده و به روز رسان های عنوان Batman: Arkham City می شود . محیط بازی Batman: Arkham City – Game of the Year Edition به صورت جهان باز می باشد و وسعت بالایی دارد و شما می توانید به تمام مناطق آن بروید ، همچنین شما توانایی پرواز بر فراز جهان بازی را خواهید داشت ، در حقیقت جهان این بازی نسبت به نسخه ی قبلی خود پنج برابر بزرگتر است . علاوه بر بتمن ، شخصیت های کت وومن ، رابین و نایت وینگ نیز در بخش هایی از این عنوان قابل بازی هستند . داستان این بازی دنباله ای برای عنوان Batman: Arkham Asylum می باشد و توسط پاول دینی ، پاول کروکر و سفتون هیل نوشته شده است که از قدیمی ترین و بهترین نویسنده های سری کتاب های مصور بتمن هستند . همچنین اکثر صدا پیشه های انیمیشن های بتمن در این بازی صدا گذاری کرده اند ، از جمله کوین کنروی و مارک همیل که در نقش بتمن و جوکر ظاهر شده اند . داستان اصلی بازی راجع به حبس شدن بتمن در Arkham می باشد ، این زندان فوق پیشرفته و مجهز توسط افراد شروری اشغال شده است و آن ها کنترلش را به دست گرفته اند و اکنون باید بتمن راهی برای فرار پیدا کند ، پیش از این که این افراد شوم نقشه ی خود را اجرا کنند و بخواهند شهر گاتهام را نابود کنند . مبارزات در این بازی بهبودهایی داشته اند . همچنین مهارت های کار آگاهی و قابلیت های مخفی کاری بتمن نیز در این نسخه تغییراتی داشته اند و شاهد موارد جدیدی هستیم که در مجموع بخش کار آگاهی بازی را عمیق تر می کنند . بازی

Batman: Arkham City – Game of the Year Edition

از نظر عده ی زیادی از طرفداران و منتقدان بهترین عنوان ساخته شده با محوریت بتمن است و بعید است تا بازی ای بتواند جایگاه آن را تصاحب کند . 
نام: Batman: Arkham City - Game of the Year Edition
حجم فایل: 18.6 گیگابایت ، 11.6 گیگابایت
شرکت سازنده: Rocksteady Studios, Feral Interactive
تاریخ انتشار: 2012
امتیاز استیم: 9
ورژن: v1.2.1 . v1.1
نسخه: GOG - Game Of The Year
آپدیت: 2020
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: dmg . exe
پلتفرم: مک ، ویندوز
سبک بازی: اکشن - ماجرایی - سوم شخص
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارذ
منتشر کننده: Warner Bros. Interactive Entertainment, Feral Interactive
رمز فایل: www.download.ir

Batman: Arkham City - Game of the Year Edition - WIn/Mac

Batman: Arkham City builds upon the intense, atmospheric foundation of Batman: Arkham Asylum, sending players flying through the expansive Arkham City - five times larger than the game world in Batman: Arkham Asylum - the new maximum security "home" for all of Gotham City's thugs, gangsters and insane criminal masterminds. Featuring an incredible Rogues Gallery of Gotham City's most dangerous criminals including Catwoman, The Joker, The Riddler, Two-Face, Harley Quinn, The Penguin, Mr. Freeze and many others, the game allows players to genuinely experience what it feels like to be The Dark Knight delivering justice on the streets of Gotham City.

لینک دانلود