دانلود بازی Battle Realms Zen Edition v1.57.2 نسخه Early Access

به روز رسانی :

1399/12/15 نسخه Battle Realms Zen Edition v1.57.2 - Early Access اضافه شد.

Battle Realms Zen Edition

یک بازی استراتژیکی است که در سال 2019 و توسط Ed Del Castillo طراحی و منتشر شده است. Ed Del Castillo یکی از کارگردانان اسطوره‌ای در حیطه بازی‌های استراتژیکی است که سابقه او به بیش از 20 سال رسیده و بازی محبوب Command & Conquer اثر جاودانه اوست. Battle Realms برای اولین بار در سال 2001 منتشر شد اما اکنون نسخه بازسازی‌شده و بهبودیافته آن برای علاقه‌مندان به بازی‌های استراتژیک کلاسیک منتشر شده است. این عنوان از همان ابتدای انتشارش یعنی اوایل سال 2001 به دلایلی نظیر گیم پلی خلاقانه، جزئیات بسیار بالای جهان بازی و سیستم استراتژیکی هیجان انگیزش بسیار مورد توجه قرار گرفت و نقد مثبت بسیاری از منقدان را به سمت خود جلب کرد. بازی Battle Realms Zen Edition در زیر شاخه RTS که یکی از مهم‌ترین زیرشاخه‌های سبک استراتژیک است دسته بندی شده و نوآوری‌های بسیار خوبی در زمینه‌های مدیریت منابع، توسعه واحدها و قلمرو، مبارزات و گیم پلی تاکتیکی و … ارائه می‌دهد. داستان‌سرایی بازی نیز به نوبه خود بسیار منحصربه‌فرد است و با الهام از فیلم‌های کنگ فو و فرهنگ شرقی شکل گرفته است. از جمله مهم‌ترین و خلاقانه‌ترین مکانیک‌های گیم پلی

 بازی Battle Realms Zen Edition

سیستم تربیت نیرو آن است. این سیستم در قالب سه مرحله کاملاً مجزا فعالیت می‌کند. در مرحله اول دهقانان ساده و آموزش ندیده وارد سیستم شده و به سرباز معمولی تبدیل می‌شوند. شما می‌توانید از همان ابتدا این سرباز معمولی را در ارتش به خدمت بگیرید. سپس شما قادرید تا این سربازان معمولی را دوباره وارد چرخه آموزش کرده و از آن‌ها سربازان ویژه و قدرتمندی که در کلاس‌های مختلف نظیر سامورایی، توپ انداز، راهزن، برزرکر و … دسته‌بندی می‌شوند بسازید. با کمک این سیستم شما می‌توانید تا در مواقع جنگ به سرعت نیروی موردنیاز خود را تأمین کنید و در مواقع صلح با صبر و حوصله‌ای که از خود نشان می‌دهید نیروهای قدرتمندتری بسازید. جهان بازی کاملاً زنده و پویاست و در تعامل و تکامل کامل با بازیکن قرار دارد. با دانستن این نکته مهم و استفاده درست از آن شما قادرید تا یکسری نقاط قوت تاکتیکی برای خودتان خلق کرده و سرنوشت نبرد را به کلی دگرگون سازید. به عنوان مثال می‌توانید در حملات خود از مناطق بلند استفاده کرد و سپس ارتش دشمن را در دامنه کوه غافل‌گیر کنید.
نام: Battle Realms Zen Edition
حجم فایل: 573.6 مگابایت
شرکت سازنده: Ed Del Castillo
تاریخ انتشار: 2019
امتیاز استیم: 9
ورژن: v1.57.2
نسخه: Early Access
آپدیت: 2021
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن - استراتژیک
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Ed Del Castillo
رمز فایل: www.download.ir

Battle Realms Zen Edition v1.57.2 - Early Access

Critically acclaimed and enjoyed by fans worldwide, Battle Realms is packed with innovation, deep strategy, and an immersive world filled with meaningful detail. It's a game defined by its setting -- an RTS that combines resource management, unit development, and tactical gameplay with storytelling inspired by the Kung Fu movies and oriental culture.

لینک دانلود