دانلود انیمیشن سریالی Ben & Holly’s Little Kingdom

به روز رسانی :

1399/02/22 فصل 1 و 2 انیمیشن Ben & Hollys Little Kingdom به صورت کامل اضافه شد.

Ben & Holly’s Little Kingdom

درباره یک پادشاهی کوچک می باشد که در زیر بوته های خار در جایی پنهان شده است ، کوچکی این پادشاهی علاوه بر اندازه ، بر تعداد اعضای این پادشاهی نیز سایه انداخته است و اعضای این پادشاهی شامل یک پادشاه و ملکه و سه دخترشان به نام های هالی ، دیزی و پولی می باشد که دیزی و پولی دو خواهر دوقلو می باشند . در کنار این پادشاهی جنگلی وجود دارد که الف های کوچک درون آن زندگی می کنند و محل اصلی این پادشاهی درختی است که اتاق های زیادی دارد و همه جور امکاناتی نیز در آن یافت می شود مثل کتابخانه ، مدرسه ، سرویس های بهداشتی و … . در انیمیشن سریالی Ben & Holly’s Little Kingdom  می بینیم که الف های درون آن نوعی وسواس دارند که برای انجام هر کاری دقیقا باید سر وقت برسند و اگر دیر کنند بسیار ناراحت و افسرده می شوند . در کنار الف ها و پادشاهی کوچک پنهان زیر خارها ، پری هایی نیز وجود دارد که از جادو استفاده می کنند و هر کدامشان به تام های گل و گیاه صدا می شوند . الف ها و پری ها هر کدام قابلیت های ویژه  خودشان را دارند و خصوصیاتشان با هم کاملا متفاوت است برای همین می بینیم در سریال گاهی با هم سر مسئله ای بگو مگو می کنند . داستان

انیمیشن سریالی Ben & Holly’s Little Kingdom

درباره این پادشاهی کوچک ، پری ها و الف ها است و البته دختری به نام هالی که در پادشاهی کوچک در زیر خار ها زندگی می کند و داستان های خوب و زیبایی را رقم می زند . بعد ها هالی با بن که یک الف است آشنا می شود و با هم دوستی می کنند . این انیمیشن سریالی با داستان ها و اتمسفر کودکانه که به دور از هر گونه خشونت است ، مناسب هر سنی مخصوصا سن کودک می باشد . 
نام: Ben & Holly's Little Kingdom
شرکت سازنده: Astley Baker Davies ، The Elf Factory
تاریخ انتشار: 2009
امتیاز imdb: 7.3
کیفیت: 480p
زیرنویس: ندارد
زبان: انگلیسی
ژانر: انیمیشن سریالی ، فانتزی ، کمدی ، خانوادگی
مدت زمان پخش: 10 دقیقه
محصول کشور: انگلستان
فرمت فایل: mp4
کارگردان: Mark Baker ، Neville Astley ، Phillip Hall
نویسنده: Neville Astley ، Mark Baker ، Barry Baker
ستارگان: Preston Nyman, Sarah Ann Kennedy, Sian Taylor
رمز فایل: www.download.ir

Ben & Holly's Little Kingdom - TV Series

The show is set in the Little Kingdom which is hidden among thorny brambles. The Little Kingdom is ruled by King and Queen Thistle mainly from the Little Castle, where they live with their 3 daughters Holly and younger twins Daisy and Poppy. Elves live at the Great Elf Tree, which acts lots of rooms as a school, library, rescue service, apartment block and factory for toys and wands. Elves hold the belief that they should never arrive late to anything. Civil fairies live in the Fairy Village, which consists of toadstools which have doors and windows.

لینک دانلود