دانلود نرم افزار Bentley GEOPAK Civil Engineering Suite V8i v08.11.09.903

Bentley GEOPAK Civil Engineering Suite

یک نرم افزار طراحی منحصر به فرد برای طراحی، آنالیز و شبیه سازی مسیر های جاده ای و حمل و نقلی میباشد. اگر از مهندسین راه سازی هستید، یقینا اکثر شما با نرم افزار Power GEOPAK آشنایی دارید. همچنین همانطور که میدانید این برنامه در زمینه طراحی و آنالیز راه های جاده فوق العاده میباشد.

نرم افزار Bentley GEOPAK Civil Engineering Suite

نیز نسخه جدید همان برنامه است که با قابلیت ها و ابزار های بیشتر و جدیدتر آمده است. انواع جاده ها، بزرگراه ها، جاده های فرعی و… را طراحی و شبیه سازی کنید. سازندگان Bentley GEOPAK Civil Engineering Suite تضمین کرده اند که این برنامه بهترین کیفیت طراحی را در سبک خود دارد، علاوه بر این به شما اجازه میدهد تا به کمک طیف گسترده ای از ابزار ها در کوتاه ترین زمان ممکن طرح های خود را ایجاد کرده و سپس به مرحله بررسی و شبیه سازی بروید. نرم افزار پیش رو بر اساس تکنیک های مهندسی و مدل های سه بعدی ایجاد شده است، به همین منظور شما به راحتی میتوانید به صورت سه بعدی جاده ها و بزرگراه های خود را ایجاد کنید. کار با داده های ASCII, GPS, LiDAR, Photometric، نمایش لحظه ای تغییرات ایجاد شده، قابلیت شبیه سازی سازه ها، ایجاد انواع گزارشات به صورت PDF، امکان ایجاد انواع جاده ها با پیچیدگی های متفاوت و… همگی از ویژگی های کلیدی برنامه محسوب میشوند.
نام: Bentley GEOPAK Civil Engineering Suite
حجم فایل: 550 مگابایت , 1.5 گیگابایت
شرکت سازنده: Bentley
تاریخ انتشار: 2019
ورژن: v08.11.09.903
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Bentley GEOPAK Civil Engineering Suite V8i v08.11.09.903

Power GEOPAK is a product of Bentley for 3D design, analysis and simulation of road transport routes. Using GEOPAK’s capabilities, you can design, analyze, and simulate all types of roads, highways, sub-roads, large roads, and more.

لینک دانلود