دانلود بازی کامپیوتر Billion Road نسخه کرک شده SKIDROW

Billion Road

شما را به سفری در سرتاسر کشور ژاپن می‌برد و این کشور زیبا را از زاویه‌ای جدید و در قالب انیمیشن به بازیکن نمایش می‌دهد. وظیفه شما بسیار ساده است. فقط کافی است شرکت‌ها و املاک‌های مستعد رشد را پیدا کرده و روی آن‌ها سرمایه‌گذاری کنید. کسب و کارهای مختلفی مانند رستوران‌های سوشی و فروشگاه‌ها در بازی وجود دارد که بر روی اکثر آن‌ها می‌توان سرمایه‌گذاری کرد. بعد از سرمایه‌گذاری، باید تا ماه مارس صبر کنید تا از نتیجه سرمایه‌گذاری خود آگاه شده و سود یا زیان خود را برداشت کنید. در طی این مدت باید حواستان به مزاحمان باشد. آن‌ها به هر نحوی قصد خراب کردن نقشه‌های شما را دارند. بخش‌هایی تحت عنوان item squares در بازی وجود دارد که با کمک آن‌ها می‌توانید سریع‌تر به اهداف خود رسیده و یا برنامه‌ی رقبای خود را نابود کنید. در پایان کسی برنده است که بیشترین سود را از سرمایه‌گذاری های خود به دست آورده باشد. بزرگ‌ترین هدف شما در بازی Billion Road این است تا به ثروتمندترین شهروند ژاپنی تبدیل شوید. برای محقق ساختن این هدف باید تصمیماتی خردمندانه بگیرید و از تصمیم‌های شانسی و … دوری کنید. بیش از 30 آیتم و 50 دشمن مختلف در گیم پلی

بازی Billion Road

وجود دارد که در نوع خود بی‌نظیر است. هر کدام از آیتم‌ها تأثیر بخصوصی در روند بازی دارند و باید در استفاده از آن‌ها دقت زیادی به خرج داد. با کمک این آیتم‌ها می‌توان در کار دشمنان اختلال ایجاد کرده و سرمایه‌گذاری‌های آنان را بی‌اثر کرد.
نام: Billion Road
حجم فایل: 814 مگابایت
شرکت سازنده: BANDAI NAMCO Entertainment Inc
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: SKIDROW
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: استراتژیک
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Acttil, LLC
رمز فایل: www.download.ir

Billion Road - SKIDROW

The core objective in Billion Road is pretty straightforward—travel all across Japan and earn more money than anyone else. You earn money by landing on property squares with investment opportunities, like a sushi restaurant in Ginza or an animation goods store in Akihabara. After you invest, you’ll have to wait until March rolls around for those investments to pay off. In the meantime, be on the lookout for errant monsters that may shower you with riches...or throw a wrench in your plans!

لینک دانلود