تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Blancco Drive Eraser v6.11.0 – Win

Blancco Drive Eraser

یک نرم افزار فوق العاده برای پاکسازی دیسک شما می باشد. نرم افزار Blancco Drive Eraser در حذف دیتا و فایل های هارد دیسک توانسته گام قوی و بزرگی را برداشته و توسط سازمان های مختلفی مورد آزمایش و تایید قرار گرفته است. سازندگان برنامه مدعی هستند که هیچ برنامه دیگری نمی تواند مانند

نرم افزار Blancco Drive Eraser

به حذف دیتا ها به این تمیزی بپردازند. یکی از دغدغه های بسیاری از کاربران حمل کردن حجم وسیعی از اطلاعات است و از این موضوع ناراضی هستند، در عین حال برنامه های متفاوتی برای حذف هارد دیسک و اطلاعات درون آن موجود است اما اینکه کدام یک می تواند تمام اطلاعات حتی اطلاعات ریز را از روی هارد دیسک حذف کنند سوالی است که خیلی ها درگیر آن هستند. نرم افزار پیش رو می تواند تمامی اطلاعات هارد های SSD و HDD را از بین برده و این کار به صورت کاملا اتوماتیک و خودکار انجام خواهد شد. همچنین استودیو سازنده گفته است که مطابق با قوانین حریم شخصی به هیچ عنوان اطلاعات هارد شما و دیتا های آن مشاهده و یا منتشر نخواهند شد، پس با خیال راحت از این برنامه فوق العاده استفاده کرده و اطلاعات خود را از روی هارد های خود حذف کنید.
نام: Blancco Drive Eraser
حجم فایل: 494 مگابایت
شرکت سازنده: Blancco Technology Group
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v6.11.0
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: ISO
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Blancco Drive Eraser v6.11.0 - Win

Blancco data erasure solutions have been tested, certified, approved and recommended by 15+ governing bodies and leading organizations around the world. No other data erasure software can boast this level of compliance with the rigorous requirements set by government agencies, legal authorities and independent testing laboratories.

لینک دانلود