دانلود بازی کامپیوتر Bloodroots نسخه CODEX

Bloodroots

در جهانی خونین و خشونت آمیز که حال و هوای فیلم های وسترن را دارد ، جریان دارد . مبارزات این بازی به صورت هک اند اسلش می باشند ، اما شباهت هایی هم به بازی های بزن بکش یا Beat ‘em up قدیمی نیز دارد . در بازی Bloodroots شما در نقش آقای گرگ قرار می گیرید و به دنبال یک انتقام خونین و خشن در غرب وحشی می روید . شما باید قاتل دوست خود را پیدا کنید و او را به طرز بی رحمانه ای بکشید . این عنوان یک تجربه ی اکشن فوق العاده جذاب و بی رحمانه را به بازیکن ها ارائه می دهد و البته شامل مقداری موارد طنز نیز می شود . شما می توانید از اشیای زیادی به عنوان اسلحه استفاده کنید ، حتی هویج که با آن می توانید صحنه های خشونت آمیز فوق العاده خونین و جالبی را رقم بزنید . منتقد وب سایت Hardcore Gamer درباره ی این بازی می گوید که Bloodroots قطعا یکی از بهترین بازی های اکشن امسال است . همچنین منتقد وب سایت IGN هم می گوید که با خشونت شدید ، موسیقی متن جذاب و سبک هنری زیبا این عنوان به یکی از لذت بخش ترین عناوین موجود تبدیل شده است . علاوه بر آن نویسنده ی Polygon هم بسیار از این بازی تعریف کرده و کار استودیوی توسعه دهنده ی آن را یعنی Paper Cult ، بسیار تحسین کرده است .

بازی Bloodroots

همچنین موفق به دریافت جایزه هایی در نمایشگاه هایی از جمله Ubisoft Indie Series ، Indiecade ، PAX East 2019 و GDC 2019 شده است . 
نام: Bloodroots
حجم فایل: 1.4 گیگابایت
شرکت سازنده: Paper Cult
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: CODEX
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: iso
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: اکشن - ماجرایی - وسترن
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Paper Cult
رمز فایل: www.download.ir

Bloodroots - CODEX

Thankfully for Mr. Wolf, the world is your weapon in Bloodroots - a relentless action game that unfolds across the sprawling Weird West. You’ll choreograph spectacular, ultra-violent combos by making use of everything around you, from hatchets, to ladders, to...carrots? It’s improvise or die, as Mr. Wolf fights his way to the center of the mystery: why was he betrayed?

لینک دانلود