تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی کامپیوتر BONEWORKS v14.12.2019

به روز رسانی :

1398/12/10 نسخه v14.12.2019 اضافه شد.

BONEWORKS

یک بازی اکشن و شبیه سازی است که با فناوری VR سازگاری کامل دارد . شما با کمک این فناوری و این بازی درگیر مبارزات سنگین و خلاقانه همراه با معماهای بسیار جالب می شوید . بازی دارای مکانیک فیزیکی پیشرفته است که کاملا با قوانین فیزیکی بازی و فناوری VR سازگاری یافته است و بازیکن را ترغیب می کند تا با اطمینان کامل با دنیای مجازی درون بازی تعامل برقرار کند . درون بازی BONEWORKS پر است از سلاح های گرم که با آنها می توانید به دشمنانتان درون بازی حمله کرده و آنها را از پا دربیاورید همچنین باید مراقب تله های درون بازی باشید که گرفتار آنها نشوید . از سلاح ها ، محیط و تله های درون بازی می توانید به صورت هوشمندانه به نحوی استفاده کنید و دشمنانتان را درون آن گیر بیاندازید و آنها را از بین ببرید . اسلحه های درون بازی بسیار زیاد هستند از اسلحه های گرم معمولی گرفته تا اسلحه های عجیب و غریب که باید خودتا آنها را آزمایش کنید تا کاربرد آنها را متوجه شوید .

بازی BONEWORKS

از تعامل کامل و بیش از حد خود با محیط درون و بیرون VR استفاده می کند و شما را از دنیای واقعی به دنیای مجازی پیوند می زند . در این بازی از یک سیستم هوشمند به نام IK استفاده شده است که موقعیت دقیق بدنی شما را شناسایی می کند و ابعاد و اندازه و قد شما را به درستی حدس می زند و درون بازی بارگذاری می کند و وقتی درون بازی هستید مثل این است که خودتان با همان قد و قواره در حال قدم زدن و اکتشاف هستید . داستان بازی یک روایت اسرار آمیز درون یک آزمایشگاه است و شما یک تکنسین این آزمایشگاه هستید و باید از آن خلاصی پیدا کنید . اسلحه های سرد درون بازی مثل شمشیر ها را برای تجربه بهتر بازی فراموش نکنید و حنما از این اسلحه ها برای از بین بردن دشمنتان استفاده کنید تا یک تجربه نوین را در این بازی کسب کنید . 
* برای اجرای بازی به هدست واقعیت مجازی ( VR ) نیاز دارید و بدون آن، بازی اجرا نمی شود *
 
نام: BONEWORKS
شرکت سازنده: Stress Level Zero
تاریخ انتشار: 2019
ورژن: v14.12.2019
زبان: انگلیسی
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: VR ، شبیه سازی ، اکشن
منتشر کننده: Stress Level Zero
پیش نیاز: هدست واقعیت مجازی ( VR )
رمز فایل: www.download.ir

BONEWORKS v14.12.2019

BONEWORKS Is a narrative VR action adventure using advanced experimental physics mechanics. Dynamically navigate through environments, engage in physics heavy combat, and creatively approach puzzles with physics . Advanced Physics : Designed entirely for consistent universal rules, the advanced physics mechanics encourage players to confidently and creatively interact with the virtual world however you want .

لینک دانلود