تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی استراتژیک و اکشن Broken Lines v1.6.0.1 نسخه CODEX/FitGirl/GOG

به روز رسانی :

1399/09/25 نسخه Broken Lines The Dead and The Drunk - CODEX اضافه شد.

Broken Lines

درباره گروهی از سربازان اروپای شرقی است که پشت خط دشمن قرار گرفته اند ، آنها در پی انجام ماموریتی بودند و به خط مقدم رفتند اما بعد از انجام اینکار نیروهای اصلی آنها شکست خوردند و ارتش دشمن به سرزمین های آنها پیشروی کرد و حالا آنها پشت خطوط اصلی دشمن گیر افتاده اند و بدون هیچ فرمانده یا رهبری باید راه خودشان را از میان انبوه دشمنان باز کنند و خود را به نیروهای خودی برسانند . در این میان هر کسی ایده های خود را دارد و گروهی به فکر عملیات های چریکی در خاک دشمن هستند ، گروهی در پی جاسوسی و فهمیدن علت شکستشان و گروهی دیگر نا امید هستند و می خواهند یا منتظر نجات بمانند یا از خدمت فرار کنند و بگریزند . حالا در بازی Broken Lines شما نقش هدایت گر همه آنها را دارید و هر کاری که انجام می دهید نتایج خوب یا بدی خواهد داشت و ممکن است به نجات آنها کمک کند یا همگی آنها را اسیر و یا حتی از بین ببرد . پس باید عاقلانه تصمیم بگیرید و مطمئن شوید کاری که می کنید به صلاح همه است یا خیر . این بازی که در سبک استراتژیک و نقش آفرینی است که از یک داستان با محتوای عالی بهره می برد . در این بازی همانند یک رهبر مخفی باید سربازان را با همه فشارهای ذهنی که دارند ، مجاب به انجام عملیات های خاص کنید و کاری کنید که این عملیات ها بدون درگیری یا اسیر شدن و با موفقیت انجام شود . در

بازی Broken Lines

همه انتخاب های شما در نظر هوش مصنوعی بازی قرار خواهند گرفت و بسته به نوع انتخاب شما داستان بازی تغییر خواهد کرد که همین موضوع منجر به تغییر چندگانه پایان بازی خواهد شد . با همه اختلافاتی که تیم شما ممکن است داشته باشد باید این موضوع را در نظر داشته باشید که کارهایی که انجام می دهند به نحوی است که به نفع کشورشان باشد . 
نام: Broken Lines
حجم فایل: 1.88 گیگابایت ، 3.2 گیگابایت ، 2.89 گیگابایت
شرکت سازنده: PortaPlay
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 7
ورژن: v1.6.0.1
نسخه: CODEX / FitGirl / GOG
آپدیت: The Dead and The Drunk
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: استراتژیک ، اکشن ، نقش آفرینی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Super.com
رمز فایل: www.download.ir

Broken Lines The Dead and The Drunk - CODEX / FitGirl / GOG

Your squad has crash-landed behind enemy lines, in the heart of an alternate history Eastern Europe. With no intel or leadership to support them, these soldiers must fight their way back home before the horrors of war break them. Teamwork and strategy are paramount…Each soldier has their own personality and ideas on what needs to happen next. Some want to investigate what caused the crash that left them in hostile territory, while others want to lay low and wait for rescue. There are even whispers of desertion.

لینک دانلود