دانلود بازی Bus Simulator 18 نسخه 0xdeadc0de برای کامپیوتر

به روز رسانی :

1399/12/10 نسخه Bus Simulator 18 - 0xdeadc0de اضافه شد.

Bus Simulator 18

یک بازی شبیه سازی رانندگی با انواع اتوبوس است که به شما اجازه می دهد رانندگی با انواع اتوبوس را در جاده های صنعتی ، بندرگاهی ، شهری ، روستایی و … تجربه کنید . این بازی زندگی روزمره یک راننده اتوبوس را به شما نمایش می دهد و می بینید که به عنوان یک راننده آزادید هر کجا که خواستید سفر کنید و جاده های شهری و روستایی را زیر پاهایتان احساس کنید . این بازی از بیش از 4 شرکت اتوبوس سازی جهان اجازه نامه ای خریداری کرده است تا با استفاده از آن بتواند جزئیات بیش از 8 اتوبوس مشهور جهان را در بازی پیاده کند و اتوبوس های مشهوری از شرکت هایی مثل مرسدس بنز ، IVECO ، MAN و … را برای علاقمندان به این بازی عرضه کند . به عنوان راننده اتوبوس در 12 منطقه مختلف ، شما با چالش های ترافیکی در شهر های بزرگ رو به رو می شوید و باید مراقب آب و هوا ، دست انداز ها و چاله ها ، مسافران فراری از دادن کرایه ، تصادفات جاده ای ، رانندگی در شب ، درخواست های عجیب و خاص بعضی از مسافران و … باشید . در بازی Bus Simulator 18 رانندگی شغل شماست و باید با اینکار درآمد کسب کنید ، اما اگر شخصی بی اعتبار باشید کسی سوار اتوبوس شما نمی شود و به شما اعتماد نمی کند ، پس ابتدا باید با رانندگی های دقیق و ایمن و رفتار مناسب با مسافران اعتماد کسب کنید و با اینکار مسافران شما بیشتر می شود و در نتیجه درآمد شما نیز بیشتر می شود . با اینکار مناطق بیشتر و اتوبوس های بیشتری نیز برای شما باز می شود که با پرداخت پول درون بازی می توانید اتوبوس های باز شده را بخرید و از امکانات آن استفاده کنید .

بازی Bus Simulator 18

امکان انجام بازی به صورت آنلاین همراه با دوستان و دیگر بازیکنان را فراهم کرده است و شما می توانید با ایجاد یک شرکت مسافربری به همراه 3 نفر دیگر از دوستانتان درآمد کسب کنید و اینگونه تجارت خود را در بازی آغاز کنید . همچنین قادرید که اتوبوس های بیشتری را به سلیقه خودتان در بازی بسازید . 
نام: Bus Simulator 18
حجم فایل: 4.07 گیگابایت
شرکت سازنده: stillalive studios
تاریخ انتشار: 2018
امتیاز استیم: 7
نسخه: 0xdeadc0de
آپدیت: 2021
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: شبیه سازی - رانندگی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: astragon Entertainment
رمز فایل: www.download.ir

Bus Simulator 18 - 0xdeadc0de

Whether in the industrial or harbour zone, downtown, in the surrounding villages or the business park, in Bus Simulator 18, you experience up-close the exciting everyday life of a bus driver in a vast and freely drivable urban area. Get behind the wheel of your 8 original licensed city buses from the great brands of Mercedes-Benz, Setra, MAN, and IVECO and transport your passengers safely and punctually to their destinations, either solo in single player mode, or with friends in real-time multiplayer mode.

لینک دانلود