تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Cadsoft Envisioneer Construction Suite v14.0 x64

Cadsoft Envisioneer Construction Suite

یک نرم افزار طراحی خانه و ساختمان است که همه می توانند از آن استفاده کنند . اگر شما یک طراح ، سازنده ، پیمانکار ، مدرس ، صاحب هانه و یا … هستید با استفاده از این نرم افزار می توانید خانه رویایی خودتان را طراحی کنید چرا که این نرم افزار روند طراحی هر خانه با هر شمایلی که برای شما جذاب باشد را آسان می کند . این نرم افزار با خلق یک محیط طراحی یکپارچه که از مدل BIM 3D استفاده می کند توانسته است روند طراحی خانه را به اسانی هر چه تمام تر برای هر نوع کاربری ارائه دهد . نرم افزار Cadsoft Envisioneer Construction Suite توانسته است با یکپارچه سازی خود با نرم افزار های طراحی نظیر  Autodesk ، SketchUp ،  Mitek و … عملکردی مناسب را در هنگام ورودی گرفتن از این نرم افزار ها ارائه کند و می تواند مطابق پروژه و بودجه شما یک طرح مناسب ارائه کند . از آنجایی که شما یک بهره برداری یا یک طراح سازه هستید همیشه باید به تمامی جزئیات دقت کنید و چیزی که طراحی می کنید را ار ابتدا تا انتها برآورد کنید و آن را به مرحله بعدی پروژه برسانید . به همین خاطر

نرم افزار Cadsoft Envisioneer Construction Suite

توانسته از طی 5 سال تجربیات مهندسی خودش را در این نرم افزار جای دهد تا با استفاده از آن بتوانید در این صنعت جای کار داشته باشید و طراحی های بی نظیری را برای ارائه دادن داشته باشید . با این نرم افزار از خانه های معمولی تا خانه های سفارشی را می توانید به صورت 3 بعدی طراحی کنید و آنچه که در تصورات شما هست و مناسب این ساختمان می دانید را با راحتی هر چه تمام تر بر روی نرم افزار پیاده سازی کنید ، همچنین این نرم افزار می تواند صورتحسابی از مواد لازم و قیمت تقریبی تمام شده طرح شما در واقعیت را حدس بزند و به شما بگوید .
نام: Cadsoft Envisioneer Construction Suite
حجم فایل: 921 مگابایت
شرکت سازنده: Envisioneer
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v14.0
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Cadsoft Envisioneer Construction Suite - v14.0 x64

Home Design Software that everyone can use Whether you? are a designer, builder, estimator, contractor, LBM supplier or homeowner, Envisioneer?s easy-to-use home design software makes the process of designing and building a home easy.HOW IT?S DONE: Envisioneer is a unified creative workspace and design platform where everyone uses the same 3D BIM model to design and build from concept to construction. Each of Envisioneer?s 4 products works seamlessly with different integration partners like Autodesk, SketchUp, Mitek, 2020 and more, and each comes packed with the right amount of functionality to match your project requirements and budget. Explore them all to find the right fit for you.

لینک دانلود