تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید City Builder – Clicker & Tycoon v20

City Builder – Clicker & Tycoon

یک بازی اعتیاد آور برای همه گیمر ها است ، بازی که ساعت ها وقت برای آن خواهید گذاشت و خود را به شکوفایی هر چه تمام تر خواهید رساند . شما با یک بازی شبیه سازی طرف هستید ، بازی که در آن باید با ساخت خانه و به روز رسانی دائم آنها شهرتان را رونق ببخشید . راه درآمد شما معدنی است که کنار شهر شما قرار دارد و باید از آن هر چه می توانید استخراج کنید . با این کار هزینه های ساخت و ساز را جبران می کنید و زیرساخت های بهتری برای شهرتان فراهم می کنید . شما امکان ساخت ، بیمارستان ها ، مدارس ، کافه ها ، خانه ها ، کارخانه ها ، مغازه ها و … را برای توسعه شهرتان خواهید داشت . اما اول لازم است تا معدنتان را استخراج کنید پس هر چه سریع تر وسایل لازم را تهیه کنید و شروع به حفاری کنید . در بازی اندرویدی City Builder – Clicker & Tycoon باید با جمع آوری پول درون بازی که کریستال نام دارند و فروش آن بر روی املاک درون شهر سرمایه گذاری کنید . برای تسریع در روند استخراج بهتر است معدنکاران بیشتری را استخدام کنید و آنها را همیشه با بهترین وسایل روز تجهیز کنید تا کارشان را بهتر انجام دهند . اما نگران پایان منابع درون معدن نباشید چرا که اطراف شهر پر شده است از معادن کریستال و این موضوع برای شما خوشحال کننده است زیرا اینگونه می توانید شهرتان را بهتر بسازید . دیگر امکانات

بازی City Builder – Clicker & Tycoon

بدین شرح است : یک بازی کلیکی که مدتها سر شما را گرم می کند ، بازی هرگز به پایان نمی رسد و مدام می توانید عمل استخراج را انجام دهید ، ساخت و ساز خانه و دیگر اماکن و درآمد از همه آنها ، امکان جمع آوری کریستال ها و فروششان برای جمع آوری پول و … .
نام: City Builder - Clicker & Tycoon
حجم فایل: 101 مگابایت
شرکت سازنده: Boxgame
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v20
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: Apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: شبیه سازی
امکان استفاده بصورت آنلاین: دارد
مناسب برای گروه سنی: 3 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.1 به بالا
رمز فایل: www.download.ir

City Builder - Clicker & Tycoon v20

This is a real sensation for gamers! This city builder that you will play for hours! Addictive gameplay, exciting simulator, unique graphics and charismatic characters will not leave you indifferent! It’s a building simulator for creating the most profitable city . Go down to the mine and collect as many crystals as possible, the future of your city depends on it! Build a cool infrastructure for residents: hospitals, schools, cafes, houses, factories, shops. Take up arms and start digging! It's so fun and exciting, who is the most idle miner in town .

لینک دانلود