تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Close All Windows v4.8 نسخه ویندوز

Close All Windows

یک نرم افزار سبک و کوچک می باشد که می تواند در یک چشم به هم زدن تمامی صفحه ها و پنجره های باز ویندوز را ببندد. یکی از مواردی که خیلی از ما ها بیزاریم، آگاهی دیگران از فعالیت های ما در سیستم های شخصی می باشد، به این صورت که وقتی شخصی ناگهانی وارد اتاق می شود و یا فردی نگاه خود را بر روی صفحه سیستم ما تغییر می دهد، می توانند از فعالیت هایی که در حال انجام آنها هستیم مطلع شوند. به همین دلیل ما همیشه در چنین شرایطی سعی می کنیم تا به سرعت تمامی پنجره های موجود را ببندیم، اما همانطور که میدانید هیچوقت نمی توانیم این کار را در کسری از زمان انجام داده و در هر صورت بخشی از فعالیت های ما فاش خواهد شد. به همین منظور

نرم افزار Close All Windows

می تواند خیال ما را از نگاه های ناگهانی و توجه های آنی راحت کند. به کمک Close All Windows شما می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن تمامی پنجره های بازی ویندوز خود را ببندید. رابط کاربری فوق العاده و آسان برنامه از ویژگی های فوق العاده آن به شمار می رود که به کاربران این اجازه را می دهد تا به راحتی برنامه را تنظیم و در صورت نیاز با یک کلیک تمامی پنجره های خود را محو کنند.
نام: Close All Windows
حجم فایل: 6 مگابایت
شرکت سازنده: NTWind
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v4.8
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Close All Windows v4.8 - Win

What can be easier than a task list with check boxes and OK button? You can select multiple apps by clicking them in the list and then click the OK button to close selected apps or use individual close buttons to close apps one by one. CloseAll is an ultimate task management tool: you can choose different sorting and grouping options, customize the size of icons, search for apps by typing any part of their window title or app name.

لینک دانلود