تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Coin Master v3.5.44

Coin Master نام بازی بسیار محبوب و جذاب در سبک بازی های استراتژی ، اکشن و ماجراجویی می باشد که کاربران گوشی و تبلت های اندرویدی می توانند آن را به صورت رایگان از سایت ما دریافت کرده و نظرات خود را به اشتراک بگذارند . بازی Coin Master کاملا آنلاین بوده و شما می توانید با دیگر افراد در سراسر جهان و دوستان خود وارد دنیای وایکینگ های جنگ جو و غارت گر شده و بر سر سکه و اموال با یک دیگر بجنگید . گروه خود را از سربازان ، کارگران ، بنا ها و .. تشکیل داده و سازه ها و کشتی ها را آماده سازید ، وسایل و سلاح هایی برای جنگ و دفاع در جنگ بسازید و به سرزمین های دیگر سفر کرده و اموالشان را غارت کنید . با غارت کردن اموال دیگران و جمع آوری سکه های زیاد برای خود آیتم های بازی را خریداری کرده ، سربازان جدید بسازید ، وسایل و سلاح های جنگی خود را ارتقاء داده و با گسترش سرزمین خود قدرت بیشتری را در منطقه به دست آورید و به سرزمین های بزرگتر و پر پول تری حمله کنید . کسب سکه در بازی Coin Master تنها با غارت امکان پذیر نیست و شما می توانید آن را از دیگر افراد و سرزمین ها بدزدید که بسیار جالب و هیجانی می باشد . شما می توانید دوستانی را در بازی پیدا کرده و تشکیل گروه داده و با یک دیگر به تجارت سکه بپردازید و همینطور در جنگ ها به یک دیگر کمک کنید . اگر به دنبال بازی استراتژی و تعاملی می باشید حتما بازی بسیار جالب و چالشی را امتجان کنید .
نام: Coin Master
حجم فایل: 60 مگابایت
شرکت سازنده: Moon Active
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v3.5.44
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: استراتژیک - اکشن - ماجراجویی
امکان استفاده بصورت آنلاین: آنلاین
مناسب برای گروه سنی: 12 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.1 و بالاتر

Coin Master v3.5.44

Join your Facebook friends and millions of players around the world in attacks, spins and raids to build your viking village to the top!
Do you have what it takes to be the next Coin Master? Can you travel through time and magical lands to battle it out to be the best Pirate, Hippie, King, Warrior or VIKING of them of all!

لینک دانلود