تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Comanche کرک شده نسخه Early Access

Comanche

به شما این امکان را می دهد که فرماندهی و کنترل هلیکوپتر های کمانچی را به دست بگیرید و با آن به جنگ های نظامی و تاکتیکی بروید . داستان این بازی پس از حادثه از کنترل خارج شدن یکی از پهباد های ارتش آمریکا را روایت می کند و زمانی است که ارتش آمریکا  نوعی بالگرد را با نام رمزی RAH-66 توسعه می داد . هدفاز ساخت این پرنده نظامی پرواز بر فراز کوه ها و مکان های غیر قابل نفوذ بود و قرار بر این شد که در طراحی این سلاح های پرنده بتوان با کنترل از راه دور کنترلشان کرد ، این موضوع برای ماموریت های پر خطر بسیار کارآمد بود و جان نیروهی انسانی کمتر به خطر می افتاد به همین خاطر یگان هلیکوپتر های کمانچی تاسیس شد و مقرر شد که خلبانان خبره را برای کنترل آنها به کار بگیرند و اینگونه بود که آنها موفق به انجام ماموریت ساخت همان پرنده ای که ارتش آمریکا درخواست کرده بود ، شده اند ، زیرا کسی جلودار این یگان نبود و در همه ماموریت ها پیروز می شدند . داستان اصلی بازی Comanche از جایی شروع می شود که طرح های این پرنده مرموز نظامی از طریق اینرتنت لو رفت و همه جای دنیا و دیگر شبکه های تروریست ساخت آنها را شروع کردند تا با کمک آن هرج و مرج را به دنیا بیاورند و از قبل آن به منافع خودشان برسند .

بازی Comanche

درباره جنگ بین کمانچی ها است ، کمانچی های خوب و بد که هر کدام برای جبهه های خودشان می جنگند و قصد پیروز شدن دارند ، این بازی را می توان به صورت تک نفره ادامه داد و یا به صورت آنلاین و بازیکن علیه بازیکن ، که هر کدام مزایای خودش را دارد . در حالت تک نفره داستان بازی را دنبال می کنید و در حالت چند نفره بازیکنان علیه هم در یک نبرد پروازی می جنگند . 
نام: Comanche
حجم فایل: 14.3 گیگابایت
شرکت سازنده: NUKKLEAR
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 6
نسخه: Early Access
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن ، شبیه سازی ، پرواز
امکان استفاده بصورت آنلاین: دارد
منتشر کننده: THQ Nordic
رمز فایل: www.download.ir

Comanche - Early Access

Command the powerful Comanche helicopters in intense and thrilling dog-fights . Delve into the evolving singleplayer campaign and make a difference in a conflict of global proportions or compete with other Comanche players from all around the world in the explosive team-based multiplayer modes. Choose from an array of Comanche and drone configurations and utilize their strengths to your tactical advantage. Experience a new era of thrilling dog-fights and stealthy drone close quarters action .

لینک دانلود