تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی واقعیت مجازی Conquer نسخه کرک شده VREX

Conquer

یک بازی اکشن مبارزاتی است که به صورت اختصاصی برای هدست های واقعیت مجازی طراحی شد است. بازی در امپراتوری ضعیف و بی‌ثباتی به نام یان (Yan) روایت می‌شود که روزهای بدی را سپری می‌کند و هیولاها و شیاطین بر مردم آن تسلط یافته‌اند. انواع و اقسام بلاها و فجایع از مریضی‌ها گرفته تا جنگ بر این سرزمین نازل شده و هرج‌ومرج و نابودی در همه‌جا حضور دارد. خدایان به‌طورکلی از صحنه کنار زده شده و شیاطین بر مردم حکومت می‌کند. در چنین شرایطی است که شما به عنوان قهرمان برگزیده و مورد حمایت خدایان وارد میدان خواهید شد و با تمام سختی ها و مشقت‌ها مبارزه خواهید کرد. با کمک تکنولوژی واقعیت مجازی حس واقعی بودن را در محیط‌هایی مانند غارهای تنگ و تاریک و آبشارها درک خواهید کرد. سیستم مبارزاتی

بازی Conquer

به‌طورکلی سه اسلحه به بازیکن ارائه می‌دهد که در نگاه اول محدود به نظر می‌رسد اما به‌مرورزمان و کسب امتیازات قادرید تا مهارت‌های جدیدی فرا گرفته و حرکات متنوعی با کمک همین تعداد محدود اسلحه اجرا کنید. 

..|| تجربه این عنوان با کنترلرهای معمولی موس و کیبورد میسر نیست و باید از هدست های واقعیت مجازی استفاده کنید ||..

نام: Conquer
حجم فایل: 3.1 گیگابایت
شرکت سازنده: Wan Studio
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: VREX
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: اکشن - ماجرایی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Wan Studio
پیش نیاز: هدست واقعیت مجازی
رمز فایل: www.download.ir

Conquer - VREX

Conquer is an action-packed combat game experience crafted exclusively for VR/MR . The story is set in age of ancient times where the players will explore the game's dilapidated world, Kingdom of Yan , which is occupied by evil beasts, carrying the sacred gift of the gods to complete a quest against evil.

لینک دانلود