دانلود نرم افزار Cradle scFLOW v2020 Patch 6 نسخه ویندوز

Cradle scFLOW

یک نرم افزار شبیه سازی است که به کاربر با هر سطح سخت افزاری که دارد کمک می کند تا مدل های سطح بالا و با کیفیت از وسایل هوابرد با آیرودینامیک بالا ، حرکت اتومبیل ها ، عملکرد فن ها ، پمپ ها و … را شبیه سازی کند و به کاربر ارائه دهد . همچنین این نرم افزار قادر است تا مشکلاتی که در طراحی وسایل و دستگاه ها مثل در پیشران های دریایی ، دستگاه های الکترونیکی و … ممکن است وجود داشته باشد ، را شناسایی و به کاربر ارائه می کند . با این نسخه از نرم افزار Cradle scFLOW می توانید ساختار چند رشته ای و یا آکوستیک  و حتی دینامیکی طراحی کرد و آن را از نظر مشکل در طرح بررسی نمود . عملیات لازم با داده های سیستم CAD برای آنالیز شبکه هوایی نسبت به نسخه های قبلی ساده تر شده است و همچنین می تواند در اطلاعات ، مونتاژ ، تنظیم جزئیات و … کار را ساده تر ، سریع تر و کم هزینه تر کند که برای هر فرد یا گروهی که نیاز به این اطلاعات دارند گزینه های بسیار مناسبی است . از دیگر امکانات

نرم افزار Cradle scFLOW

این است که : استفاده از شبکه سازگار برای شبیه سازی سریع تر ، عملیات ورود به سیستم از طریق رابط VB ، آنالیز ثابت و سریع تر با دریافت جزئیات بالاتر ، امکان توسعه اسکریپت ها ، محاسبه دقیق تر و سریع تر و … .
نام: Cradle scFLOW
حجم فایل: 4.05 گیگابایت
شرکت سازنده: Cradle Soft
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v2020 Patch 6
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Cradle scFLOW - v2020 Patch 6

With Preprocessor that helps any level users generate high quality polyhedral mesh elements and construct complicated models, and Solver that ensures more stability and speed, scFLOW is capable of solving aerospace and automotive aerodynamics, performance of fans, pumps and other rotating equipment, design problems of electronic devices, multiphase phenomena, marine propeller cavitation, and varied problems.

لینک دانلود