دانلود بازی استراتژی Creeper World 4 v1.3.6 نسخه GOG برای کامپیوتر

به روز رسانی :

1399/12/13 نسخه Creeper World 4 v1.3.6 - GOG اضافه شد.

Creeper World 4

بازی به سبک استراتژی می باشد که برای پلتفرم ویندوز طراحی و ساخته شده است.بازی جذاب Creeper World 4 همچنان با کمپانی مورد استقبال Creeper World RTS ادامه می دهد و در ابعادی جدید از امکانات و فرصت های استراتژیک بهره مند شده است. کهکشان بار دیگر خود را نابود و کاملاً خراب می کند. یک دانشمند و گروهش را در آزمایش نهایی بقا راهنمایی کرده و امید را به یک کهکشان برگردانید. با صدور دستور ، به صورت عادی نقشه های کوچک را بازی کنید. به طور متناوب ، با پشتیبانی کامل از ذخیره نقشه های عظیم در زمان واقعی می توانید بازی کنید. انتخاب باشماست. ماموریت های داستان و مأموریت های ساخته شده در

بازی Creeper World 4

را اجرا کنید. یا از ژنراتور ساخته شده در مأموریت برای امکانات بی نهایت استفاده کنید و همچنین میتوانید از ویرایشگر نقشه برای ساختن نقشه های خود برای سرگرمی و به اشتراک گذاری استفاده کنید. واحدهای سفارشی یا حتی حالت های بازی سفارشی ایجاد کنید و آنها را نیز به اشتراک بگذارید. 
نام: Creeper World 4
حجم فایل: 467 مگابایت
شرکت سازنده: Knuckle Cracker
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 9
ورژن: v1.3.6
نسخه: GOG
آپدیت: 2021
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: استراتژی
امکان استفاده بصورت آنلاین: دارد
منتشر کننده: Knuckle Cracker
رمز فایل: www.download.ir

Creeper World 4 v1.3.6 - GOG

Creeper World 4 continues the iconic and well received Creeper World RTS franchise, expanding into a new dimension of strategic possibilities and threats. The galaxy once again finds itself culled and utterly in ruins. Guide a scientist and cohorts through the ultimate test of survival and restore hope to the galaxy... one world at a time.

لینک دانلود