تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی داستان ترسناک Creepy Tale v1.0.2d نسخه GOG

به روز رسانی :

1399/08/19 نسخه Creepy Tale v1.0.2d - GOG اضافه شد.

Creepy Tale

درباره داستان دو برادر و اتفاقات هولناکی است که برای آنها می افتد . آنها مثل همیشه با هم در حال قدم زدن هستند که اتفاقی غیر قابل باور برای آنها می افتد .شما در این بازی در نقش برادر بزرگتر هستید و در حالی که برادر کوچکتان در کنار شما قدم می زد ، موجوداتی اهریمنی و شیطانی آن را از کنار شما و به زور ربودند و حالا شما با انبوهی از موجودات شیطانی که در جنگل و بین شما و برادرتان قرار دارند ، طرف هستید . حالا چه می کنید آیا بر ترس از آنها غلبه می کنید و به دنبال برادرتان می روید ؟ . بهترین کار این است که معماهای موجود را حل کنید و بفهمید چه اتفاقی افتاده است و مراقب باشید که خودتان گرفتار نشوید تا بتوانید برادرتان را نجات دهید .

بازی Creepy Tale

داستانی تاریک را از یک جنگ شوم روایت می کند که در آن دو برادر گرفتار اتفاقی می شوند که حتی در خواب هم نمی دیدند . شاید این تقدیر شما بوده است که اینگونه شر این موجودات را از سر جنگل کم کنید و اسرار شوم جنگل تاریک را نیز کشف کنید و موجوداتی که حافظ صلح در جنگ بوده اند را نیز همراه با برادرتان نجات دهید . از امکانات بازی Creepy Tale می توان به : یک بازی معمایی با جوی ترسناک و مرموز ، امکان برداشتن منابع موجود در بازی و استفاده از آنها در موقع لزوم ، براین نجات باید پنهان شوید ، فرار کنید ، بپرید و حتی یادبگیرید که با اهریمنان بجنگید ، موسیقی متن به صورت انحصاری برای این بازی ساخته شده است که جو مرموز و ترسناک بازی را بهتر تداعی می کند ، یک اثر هنری به شکل نمایش 2 بعدی که شما را ساعت ها سرگرم می کند و کاری می کند که از روزمرگی مدتی رها شوید و … اشاره کرد . این بازی زیبا و معمایی با جو مرموز و ترسناک را از دست ندهید . 
نام: Creepy Tale
حجم فایل: 129 مگابایت ، 221 مگابایت
شرکت سازنده: Deqaf Studio
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 9
ورژن: v2.1 , v1.0.2d
نسخه: SiMPLEX / GOG
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: ماجرایی ، ترسناک ، فکری
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Deqaf Studio
رمز فایل: www.download.ir

Creepy Tale - SiMPLEX/GOG

While walking with your brother, everything turns into horror and drags the hero into a series of terrible events. Your brother has been kidnapped, and you are left face-to-face with an ominous forest filled with dangers and strange creatures. Solve the puzzles that you meet on the way, do not let yourself be caught, and save your brother .

لینک دانلود