معرفی بازی کامپیوتر Crucible

Crucible

یک بازی شوتر تیمی است که بازیکنان در قالب گروه‌هایی با موجودات بیگانه روبه‌رو می‌سازد. شما و تیمتان به سیاره‌ای بیگانه فرستاده شده‌اید و وظیفه دارید تا در سریع‌ترین زمان ممکن ساکنان محلی آن را نابود کرده و کنترل سیاره را به دست بگیرید. تنها مشکل شما وجود بیگانگان متخاصم نیست بلکه سیاره دارای شرایط جوی و آب و هوایی بی‌ثباتی است که ممکن است در بعضی مواقع شما را با چالش‌های بی‌شماری مواجه کند. تصمیمات شما به عنوان عضوی از تیم تأثیر بسزایی در روند بازی می‌گذارد و رمز موفقیت در

بازی Crucible

کار تیمی است. بازی در مجموع 10 شخصیت قابل انتخاب به شما ارائه می‌دهد که هر کدام دارای اسلحه‌ها و توانایی منحصربه‌فردی هستند. قبل از شروع هر راند این فرصت به بازیکن داده می‌شود تا با کمک امتیازات و منابع در دسترس آپگریدهای موردنیاز را بازگشایی کند. با کمک این آیتم‌ها می‌توانید استایل مبارزاتی شخصیت موردعلاقه خود را شخصی‌سازی کرده و یا او را به ابزارها و مهارت‌های جدیدی مجهز کنید. مهم‌ترین واحد بازی به منظور بالا رفتن سطح و خرید آیتم‌های جدید Essence نام دارد. با کشتن رقبا و موجودات بیگانه و یا به انجام رساندن وظایف فرعی محول شده به این ماده مرموز و درعین‌حال حیاتی دست خواهید شد. تطابق یافتن با محیط و آشنایی با زیروبم آن نقش مهمی در موفقیت شما ایفا می‌کند. در گیم پلی بازی بخش‌هایی وجود دارد که با کمک آن‌ها می‌توانید یک سری برتری‌های استراتژیکی نسبت به سایر بازیکنان کسب کنید. به‌عنوان‌مثال با کمک یکسری از گیاهان موجود در سیاره می‌توانید تله‌هایی مرگبار برای رقبا بسازید. 

..|| این عنوان در تاریخ 31 اردیبهشت منتشر خواهد شد ||..

نام: Crucible
شرکت سازنده: Relentless Studios
تاریخ انتشار: 2020
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: اکشن
امکان استفاده بصورت آنلاین: دارد
مناسب برای گروه سنی: 12 سال به بالا
منتشر کننده: Amazon Games
رمز فایل: www.download.ir

Crucible

Crucible is a team-based action shooter driven by the choices you make. Each match in Crucible is a fight for survival and control. Not only will you be going toe-to-toe with your fellow competitors, but you’ll have to adapt and overcome all the challenges the planet itself throws your way. You and your teammates will need to work together to take down alien creatures, capture objectives, and pursue your opponents in search of victory.

لینک دانلود