تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Cube World v1.0.0 نسخه Portable

به روز رسانی :

1399/03/21 نسخه Cube World v1.0.0 اضافه شد.

Cube World

یک بازی جهان باز و نقش آفرینی با گرافیک پیکسلی ، برای کامپیوتر می باشد . این دنیا که تشکیل شده است از مکعب های فراوان موقعیتی برای اکتشاف همه چیز را درون خودش مهیا می کند . بعضی از امکانات بازی Cube World شامل : بازی دارای چهار کلاس مختلف است که می توانید از بین جنگجو ، تکاور ، سارق و تکرو یکی را انتخاب کنید ، مبارزات درون بازی مبتنی بر جنگ تن به تن یا جنگ های فرسایشی به همراه مهارت های ویژه برای هر یک از گروه ها است ، دنیایی فانتزی و تقریبا نامحدود در بازی منتظر شماست ، برای کشف و ماجراجویی در یک بازی با گرافیک 3 بعدی پیکسلی خود را آماده کنید ، در سرتاسر دنیای

بازی Cube World

پر شده است از سلاح ها و زره ها و معجون های جادویی که می توانید آنها را پیدا کنید ، در بازی حیواناتی وجود دارند که می توانند توسط شما اهلی شوند و برای درگیری که به کارتان بیایند ، درون بازی پر شده است از مراحل و درخواستهای فردی یا گروهی از ساکنین بازی ، کشف سیاهچاله ها و … ، هیولاهای بزرگ و قدرتمند که شما را به چالش می کشند ، امکان آموختن نیروهای جادویی در بازی برای استفاده آن توسط شما مقابل دشمن ، وجود واحد پولی به شکل طلا برای تجارت ، امکان ارتقا همه وسایل برای استفاده بهتر ، کسب مهارت و ارتقای مهارت ها در بازی ، قایق یا پرنده هایی که می توانید به کشف محیط بپردازید در بازی وجود دارد ، وجود مناطق مخفی در بازی که سلاح ها و آیتم های جادویی در آن مخفی شده است ، امکان بازی به شکل تک نفره یا چند نفره به همراه دوستانتان و … می شود . 
نام: Cube World
حجم فایل: 166 مگابایت
شرکت سازنده: Picroma
تاریخ انتشار: 2019
ورژن: v1.0.0
نسخه: Portable
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: نقش آفرینی ، جهان باز
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Picroma
رمز فایل: www.download.ir

Cube World v1.0.0

Cube World is a voxel-based action RPG with a focus on exploration. It takes place in a procedurally generated fantasy world made up entirely of cubes.

لینک دانلود