تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Cultist Simulator: The Exile نسخه PLAZA

Cultist Simulator: The Exile

یک پک الحاقی یا DLC برای بازی محبوب Cultist Simulator می باشد که امکانات فراوانی را به این بازی اضافه می کند . داستان این بازی در سال 1925 در اروپا شکل می گیرد جایی که جهان نامرئی کشف شده ، جهان پس از زندگی یعنی جهان اموات کشف شده است و حالا مزدوران و افراد سودجویی که همیشه به فکر سود خودشان هستند به فکر استفاده از با ارزش ترین کالا هستند ، زندگی با ارزش ترین کالایی است که این افراد قصد دارند آن را از آن خود کنند و کنترل آن را به دست بگیرند . حالا شما یکی از این افراد بوده اید اما از کارهای شوم آنها خسته شده اید به همین دلیل فرار کرده اید اما ثروت و مال فراوانی ندارید که بتوانید از آن برای زندگی در این دنیا استفاده کنید . همه کسانی هم که می شناختید به شما خیانت کرده اند و دیگر در این دنیا تنها هستید به علاوه این که اکنون تحت تعقیب هستید و جانتان در خطر است . اکنون در بازی Cultist Simulator: The Exile قرصت دارید تا قوانین را برگردانید و از چیزی که این گروه به شما داده است و آن کنترل زندگی است علیه خودشان استفاده کنید ، از چیزی که برایتان باقی مانده است استفاده کنید تا قدرت بگیرید و بعد به این گروه شوم که قصد کنترل زندگی را دارند حمله کنید تا بار دیگر آرامش به این دنیا باز گردد . پک الحاقی یا DLC

بازی Cultist Simulator: The Exile

شامل موارد زیر می شود : امکان سفر به همه جای اروپا و حتی فرا تر از آن تا شاید آشنایی قدیمی پیدا کنید و کاری کنید که معاملات گروه قبلیتان قطع شود ، امکان سفر به مکان ها مشهور مثل بوداپست ، مجارستان ، مراکش و … که هر کدام داستان مخصوص خود را دارند و … . برای انجام این بازی باید نسخه اصلی را بر روی دستگاه نصب داشته باشید .  
نام: Cultist Simulator: The Exile
حجم فایل: 713 مگابایت
شرکت سازنده: Weather Factory
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 6
نسخه: PLAZA
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: شبیه سازی - نقش آفرینی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Weather Factory
رمز فایل: www.download.ir

Cultist Simulator: The Exile - PLAZA

The EXILE DLC is a story-focused add-on to Cultist Simulator, the award-winning Lovecraftian card game.Europe, 1925. There's the invisible world... and then there's the invisible underworld. The reckoner mobs exist on the fringes of the possible. They traffic in the most precious commodity imaginable: life, apportioned and credited in the Cindered Tally of the Madrugad.

لینک دانلود